Foto: Shutterstock
#Ľudia

Hollywoodskej megastar potvrdili koronavírus: Prvé slová milovaného herca

Foto: Shutterstock
#Ľudia

Hollywoodskej megastar potvrdili koronavírus: Prvé slová milovaného herca

11.8. 2020 8:55 Počet nakazených obávaným koronavírusom naďalej stúpa a nákaza neobchádza ani hollywoodske hviezdy.

Španielsky herec Antonio Banderas má pozitívny test na koronavírus. Oznámil to v deň svojich 60. narodenín na Instagrame. "Mám sa relatívne dobre, len som o trochu viac unavený ako zvyčajne," napísal na svojom profile a vyjadril nádej v skoré prekonanie infekcie. "S koronavírusom okrem mňa bojujú aj mnohí ďalší ľudia po celom svete. Izoláciu využijem na čítanie, písanie, odpočinok a pokračovanie v plánovaní budúcnosti."

View this post on Instagram

Un saludo a todos. Quiero hacer público que hoy, 10 de Agosto, me veo obligado a celebrar mi 60 cumpleaños siguiendo cuarentena al haber dado positivo de la enfermedad COVID-19, causada por el coronavirus. Me gustaría añadir que me encuentro relativamente bien, solo un poco más cansado de lo habitual y confiado en recuperarme lo antes posible siguiendo las indicaciones médicas que espero me permitan superar el proceso infeccioso que sufro y que a tantas personas está afectando alrededor del planeta. Aprovecharé este aislamiento para leer, escribir, descansar y seguir haciendo planes para comenzar a darle significado a mis recién estrenados 60 años a los cuales llego cargado de ganas y de ilusión. Un fuerte abrazo a todos. Antonio Banderas.

A post shared by Antonio Banderas (@antoniobanderasoficial) on

Antonio je tak ďalšou celebritou, ktorá potvrdila nákazu koronavírusom. Prostredníctvom Instagramu tak pred ním urobili Olga Kurylenko,  David Bryan, Tom Hanks či Idris Elba. GALÉRIA.