×
#Ľudia

Heribanova ex Halčáková po dlhom čase v spoločnosti: Ukázala MUŽA, ktorý uchmatol jej SRDCE

11.6. 18:19 Slávnostný galavečer SOWA Social Awards Slovakia si nedalo ujsť množstvo známych tvárí. Na pódiu sa dokonca objavila aj niekdajšia moderátorská hviezda hitparády Deka Slávka Halčáková (48).

Určite si viacerí pamätajú na hudobnú televíznu reláciu Deka, ktorú kedysi moderovala Slávka Halčáková a Jozef Jopo Poláček. A práve táto dvojica sa v sobotu spolu po rokoch objavila na pódiu v bratislavskej Inchebe, kde spolu odovzdali jednu z cien v rámci ocenenia Social Awards Slovakia. Ako si všimol Plus JEDEN DEŇ, Slávka sa na chvíľu ukázala aj na afterpárty, kde jej robil spoločnosť jej dlhoročný partner Miloslav, s ktorým má dcéru Jasmínku. Blondínka vôbec po dlhej dobe prišla do spoločnosti na takejto veľkej akcii. Od svojej polovičky sa nevedela odtrhnúť.

Dvojica sa neustále držala za ruky ako zamilované hrdličky. Slávka ešte v roku 2012 pre spomínaný denník porozprávala, ako sa zoznámili: "Našiel si ma. Je fanúšik divadla, videl veľa mojich predstavení. Dlhší čas ma kontaktoval rôznymi spôsobmi, nakoniec cez internet. Začali sme si písať. Vzniklo z toho priateľstvo, ktoré sa postupne prehlbovalo. A keď sme si obaja vyčistili svoje bývalé partnerské vzťahy, nejako nás to k sebe stále ťahalo, až sme sa zaľúbili. Tak sme to nechali plynúť a bolo…“

Slávka Halčáková
Zdroj: Instagram @slavkahalcakova

Halčkáková bola prvou manželkou nedávno zosnulého herca Dana Heribana, ich manželstvo malo trpkú príchuť. Zväzok trval iba dva roky, no nepríjemné spomienky herca potom ešte dlho trápili. O ich svadbe z roku 2005 takmer nikto nevedel a verejnosť sa o šťastnej udalosti dozvedela až mesiac po obrade. Dvojica po celý čas svoj vzťah nekomentovala, no po dvoch rokoch prišiel šok. Náhly rozvod. Halčáková pritom mala robiť Heribanovi zo života peklo.

"Bolo vidieť, že majú naštrbené vzťahy. A nesnažili sa nič tajiť, dokonca ani počas skúšok. Dominantnejšia bola rozhodne ona a Dano ťahal vo vzťahu za kratší koniec,“ potvrdil pre Plus JEDEN DEŇ v roku 2007 zdroj z divadelného zákulisia. Herečka napriek všetkému nechýbala na nedávnej poslednej rozlúčke so svojím exmanželom v novej budove Slovenského národného divadla. FOTO SLÁVKY SO SÚČASNÝM PARTNEROM V GALÉRII.