×
#Ľudia

Herečka Kristen Stewart skočí onedlho do CHOMÚTA: Svadba už v JANUÁRI!

11.12. 2022 15:27 Herečka známa z obľúbenej upírskej trilógie Twilight, Kristen Stewart, našla konečne šťastie v náručí úspešnej scénaristky. S Dylan Meyers plánujú veľkú hollywoodsku svadbu! Vieme podrobnosti.

Kristen Stewart sa dlho vo vzťahoch hľadala. Niekoľko rokov chodila s hereckým kolegom Robertom Pattinsonom, s ktorým si zahrali v Twilighte. Bohužiaľ, podviedla ho a zlomila mu srdce, čo jej do dnešného dňa nevie zabudnúť. Ako najnovšie priznala v jednom rozhovore s Howardom Sternom, následne bola veľmi opatrná. Naplno sa do toho vrhla až so súčasnou snúbenicou Dylan Meyers. Dvojica sa zoznámila už pred 6 rokmi na natáčaní filmu. Dylan totiž pracuje ako scenáristka.

Kristen Stewart
Zdroj: Profimedia

Napriek prvotným sympatiám sa kontakt pretrhol. Znova sa dvojica stretla až pred dvomi rokmi a odvtedy sú umelkyne nerozlučné. V novembri tohto roka sa dokonca zasnúbili. Kto pokľakol? Dylan! "Vždy som chcela, aby niekto požiadal mňa. Bolo to naozaj veľmi milé. Budeme sa brať. Skutočne sa to deje!" priznala Kristen, ktorá so svadbou nemieni otáľať. V januári skočia do chomúta a to v neformálnom obrade medzi najbližšími priateľmi a rodinou. Nasledovať však bude obrovská párty, tak ako sa na Hollywood patrí. Tak veľa šťastia! FOTKY DVOJICE SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!