×
#Ľudia

Heidi Klum má 50 rokov a stále sa cíti ako BOHYŇA!

11.6. 19:59 Heidi Klum je jednou z najznámejších supermodeliek na svete, bývalým anjelom Victoria's Secret a matkou štyroch detí. Skutočná ikona modernej ženy, zhmotnená túžba tisícov mužov a mimoriadne šikovná podnikateľka, ktorá neplánuje spomaliť ani po päťdesiatke.

Aby som bola úprimná, nedovolím číslu, ktoré predstavuje môj vek, aby mi zmenilo cestu, ktorou som sa vydala alebo aby mi zabránilo robiť to, čo robím. Pre mňa je to naozaj len číslo, pretože na 50 sa rozhodne necítim. Niekedy sa pozriem do zrkadla a poviem si – áno, mám 50, ale vnútorne sa cítim na 25. Som plná energie. Môj manžel má 33 rokov a viem, že energie mám viac ako on. S päťkou na začiatku sa preto pre mňa nič nemení, moje vášne zostávajú rovnaké – stále rovnako rada cestujem a som tu predovšetkým pre svoju rodinu. Niekedy mi ľudia hovoria – máš toľko a toľko rokov, prečo neodovzdáš štafetu niekomu inému? Vždy si pri tom spomeniem na iné ženy v mojom veku alebo tie staršie. Čo my sme po záruke aby sme uhýbali iným? My sa nemôžeme realizovať alebo cítiť sexi? Ja sa napríklad sexi cítim stále,” vyznala sa na margo polstoročnice pre televíziu Entertainment Tonight.

Heidi Klum a Tom Kaulitz
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeI2AfGLR-J/

Telo má veru stále dokonalé čo rada potvrdzuje aj na Instagramebez kúska studu, nemá ho však zadarmo. “Dlhé roky som si myslela, že keď som celý život dodržiavala striktný jedálniček a cvičebný plán, príroda ku mne bude zhovievavá. Zistila som, že to také jednoduché nebude. Akonáhle máte po štyridsiatke, váš metabolizmus sa zmení, či chcete alebo nie. Stalo sa to aj mne. Našťastie viem, aké cviky môjmu telu prospievajú a držím sa ich,” rovnako ako škrtov v jedálničku, v rámci ktorých niekdajšia topmodelka odmieta jesť cestoviny a chlieb.

Modelka Heidi Klum je prototypom úspešnej ženy.
Zdroj: Facebook Heidi Klum

A kto sa vedľa tejto bohyne prebúdza aktuálne? Spomínaný nízkoenergetický manželom nie je nik iný ako gitarista skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz, ktorému povedala áno v roku 2019, a to rovno dvakrát – najskôr v Los Angeles a následne na Capri, teda konkrétne na megajachte, ktorá patrila Onassisovcom. Nuž a bude to práve Tom, kto má na starosti organizáciu veľkolepej narodeninovej oslavy. “Prenechala som žezlo organizátora manželovi. Zvyčajne som to ja kto pre štyri deti či pre neho vymýšľa veľkú oslavu. Pozvem priateľov, všetko zorganizujem a do toho vymýšľam program oslavy, vylomeniny pre deti… Pomyslela som si – viete čo, mám 50, teraz sa postarajte vy o mňa a ukážte mi, akú párty pre mňa máte. Ja sa pohodlne usadím a budem si užívať svoj deň,” hovorí päťdesiatnička Heidi.

Viac foto Heidi Klum nájdete v galérii