×
#Ľudia

Fero Joke si zaspomínal na svoju letnú lásku: NEUVERÍTE, kde ju našiel!

12.6. 12:12 Sú krásne, intenzívne, no často veľmi krátke. Slnečné lúče preukázateľne zvyšujú sexuálnu príťažlivosť a s našimi hormónmi vedia poriadne zamávať. Na tú svoju si zaspomínal aj komik Fero Joke.

„Prázdniny som vždy rád trávil v prírode alebo niekde na záhrade s jedným mojím dobrým kamarátom. Bol som však aj dieťa ulice a často sa stretával vonku s kamošmi. Veľa sme chodili k babke a starkej do Zázrivej a na Lúčky. To sú dve krásne obce, odkiaľ si nesiem tie najkrajšie zážitky. Mal som pekné detstvo a rád na to spomínam. Pravú letnú lásku som však zažil len nedávno. Tuším pred štyrmi rokmi.

Fero Joke
Zdroj: Instagram @fero_joke

Bolo to počas mojej dovolenky v Indii. Zoznámili sme sa v reštaurácii a hneď preskočila povestná iskra,“ spomína Fero na svoju exotickú známosť, ktorá však nevydržala dlho a skončila sa skôr, ako sa poriadne stihla začať. „Keď som prišiel domov, ešte sme chvíľu boli v kontakte a volali si. Potom sa začala korona a nejako to celé ochladlo. Bolo to ale brutálne a určite si na to vždy rád zaspomínam,“ uzatvára s úsmevom Fero.

FOTO V GALÉRII