×
#Ľudia

Silvia Juříková, ktorú odpratala Markíza z obrazovky: Na Let´s Dance ŠOKOVALA výzorom!

27.3. 18:47 Pamätáte si ešte časy, keď sa na obrazovkách žlto-modrej televízie objavovala zvodná redaktorka Silvia Juříková?

Mladá atraktívna brunetka posilnila spravodajský tím Televíznych novín v roku 2017. Rýchlo sa stala neprehliadnuteľnou súčasťou serióznej relácie, keďže divákom sa prihovárala v štýlových outfitoch a neraz výrazne nalíčená. Príťažlivá Silvia sa v práci redaktorky našla a na sociálnej sieti pravidelne zdieľala fotky z výrob či zábery televízora, v ktorom práve bežala jej reportáž. "Keď práca baví,“ pochvaľovala si.

Podpätky a minišaty: Silvia Juříková mala v Televíznych novinách imidž zvodkyne.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Bpp7LGHgUEL/

Silviina radosť však netrvala dlho, už v roku 2019 jej Markíza zamávala na odchod. Či bol dôvodom vyhadzovu práve jej výrazný zjav, sa už diváci asi nikdy nedozvedia. Juříková teraz zavítala na jeden z prenosov tanečnej šou Let´s Dance. Bývalí kolegovia z televízie, ktorí ju dlhší čas nevedeli, však Silviu možno ani nespoznali, tak veľmi sa bývalá redaktorka Televíznych novín zmenila. Svojej povesti sexbomby však neostala nič dlžná.

Let´s Dance si prišla pozrieť v minišatách, ktoré dali vyniknúť jej dlhým štíhlym nohám, obuté mala vražedne vysoké podpätky. Netradičný bol aj jej účes, exmarkizáčka predviedla dlhé husté vlny. Najvýraznejšou premenou však prešla Silviina tvár. Jej líca vyzerajú byť vpadnutejšie a lícne kosti naopak výraznejšie, za čím môže byť strata hmotnosti, šikovné líčenie alebo aj estetický zákrok. Neodškriepiteľný tunning však dostali pery bývalej redaktorky, ktoré má neprehliadnuteľne zväčšené. AKO TERAZ SILVIA JUŘÍKOVÁ VYZERÁ, SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII!

Video