×
#Ľudia

Dráma v Hollywoode: Návrat Cameron Diaz k herectvu nevyšiel, toto bola posledná KVAPKA!

31.3. 9:46 Tešili sme sa márne. Herečka Cameron Diaz sa síce vrátila k herectvu, no po konfliktoch na natáčaní sa opäť vracia do "dôchodku".

Už v roku 2014 oznámila Cameron Diaz svoj predčasný odchod z Hollywoodu, čím nás všetkých pripravila o nádej na ďalšie pokračovanie obľúbených Charlieho anjelov. Začiatkom tohto roka ju však zlomil jej kamarát, herec a producent Jamie Foxx na rolu v pripravovanom filme pre streamovaciu platformu Netflix. Vzťahy na sete sa však trocha zvrtli a Cameron ohlasuje opäť odchod z Hollywoodu. Čo sa stalo?

Jamie Foxx vytiahol Cameron pred kameru.
Zdroj: Getty Images

Snímka Back in action mala byť veľkým comebackom herečky Cameron Diaz. Tá však nezvládala zdĺhavé 10-hodinové nakrúcacie dni. Bolo toho prosto na ňu veľa. "Cameron miluje svoju rodinu nadovšetko. Hoci sa jej rodina k nej na natáčanie pripojila, nebola spokojná." uviedol zdroj zo štábu. Navyše Cameron sa už nechce zaoberať drámou, ktorá počas nakrúcaní vzniká. Jej kolega, Jamie Foxx, ktorý mal film pod palcom, vyhodil po ostrej slovnej prestrelke hneď troch členov štábu. Konflikt bol poslednou kvapkou a Cameron balí opäť kufre. O financie sa však nemusí obávať. V čase svojej absencie v Hollywoode si stihla vybudovať multimilionový biznis s vínom. AKO SA TERAZ ŽIVÍ CAMERON DIAZ, SI POZRITE V GALÉRII.

Video