×
Foto: Instagram.com/@mirkahri
#Ľudia

Dievčatá z Ruže mali vo vile psychológa, odhalil pikošky: Vďaka TOMUTO Tomáš všetky pobláznil!

31.5. 21:49 Ako už krásky zo šou Ruža pre nevestu v rôznych rozhovoroch prezradili, mali počas nakrúcania v Turecku k dispozícii pomoc psychológa. A nejde o žiadne neznáme meno!

Aleša Bednaříka už totiž televízni diváci môžu poznať z relácie Svadba na prvý pohľad. Odborník na duševné zdravie poodhalil pre Markízu, čo sa v tureckej vile dialo. Dievčatá sa snažil podporovať napríklad keď pochybovali, či do šou patria, trápilo ich skupinkovanie alebo mali stres pred ceremóniou ruží. "Dievčatá mali vlastné izby a vedeli byť osamote aj v záhrade, keď to potrebovali. Najviac im ale pomohlo v prípade ponorkovej choroby to, keď sa so mnou porozprávali o problémoch, ktoré prežívali. Alebo, že sa z toho jednoducho vyspali a na druhý deň sa pozerali na daný problém úplne odlišne. Niektoré dievčatá nespali v noci, boli v takom napätí,“ porozprával.

Správali sa podľa neho nádejné nevesty počas nakrúcania prirodzene? "Som presvedčený, že dievčatá si boli vždy vedomé, že sú okolo nich kamery. Chceli vytvoriť dobrý dojem pred divákmi. To neznamená ale, že sú falošné, alebo že sa pretvarujú. Niekedy sme si mohli ale všimnúť, že sa dievčatá pozabudli. Myslím si, že keby boli v šou všetci autentickí, vrátane aj Tomáša, reagovali na všetky ich impulzy a emócie, tak to by sa vôbec v televízii nemohlo vysielať,“ tvrdí Bednařík.

Romantické fotenie Mirky a Tomáša.
Zdroj: Instagram.com/@mirkahri

Mladé ženy, ktoré sa do šou prihlásili, netušili, o srdce akého ženícha vlastne budú súťažiť. A hoci niektoré z nich po zoznámení s Tomášom Tarrom priznali, že nie je ich typ, aj tak neskôr jeho čaru podľahli. Bednařík vysvetlil, čím to bolo spôsobené. "Na začiatku naozaj dievčatá nevedeli, kto ich bude čakať a mali rôzne predstavy o tom, ako bude Tomáš vyzerať. Som presvedčený o tom, že v prvé natáčacie dni museli byť dievčatá v zmenenom stave vedomia zo stresu. Nevedeli sa naplno sústrediť na Tomáša,“ porozprával psychológ.

"Postupom času ale zažili to, že Tomáš sa každej jednej vedel naplno venovať. V tomto Tomáša obdivujem, že vedel sa na každé z tých dievčat plne sústrediť. Pozeral sa na nich, vnímal ich, počúval, reagoval na nich. To samo o sebe je veľmi príťažlivé. Postupne si získaval ich sympatie, lebo sa správal presne tak, ako si ženy vyžadujú od mužov,“ vysvetlil Bednařík, čím si Tomáš získal srdcia nádejných neviest. "Spoznávali, aký je k nim milý, slušný, aký je gentlemen a je pozorný, venuje im čas a energiu,“ dodal psychológ. FOTO ALEŠA BEDNAŘÍKA AJ ZÁBERY ZO ZÁKULISIA ŠOU NÁJDETE V GALÉRII.