×
Foto: EMIL VAŠKO
#Ľudia

Dcéra Ivety Malachovskej skončila na infúziách: ČO sa STALO?

28.1. 12:02 Rozvádzajúca sa Kristína Kocian (28) skončila na infúziách. Vystrašila tým mamu Ivetu (57) a ohrozila svoje plány, píše Šarm.sk.

Známu dcéru moderátorky Ivety Malachovskej a operného speváka Martina Malachovského sme nedávno stretli na chodbe pred bratislavským multiplexom. Zaujímalo nás, ako sú na tom s manželom. „Ešte sme sa nerozviedli. Riešime veľmi veľa vecí, rozprávame sa. On je tu na Slovensku a má plán tu aj ostať. Kariérne sa mu veľmi darí a chce sa ďalej posúvať. Vieme sa o týchto veciach kultivovane rozprávať, debatovať a uvidíme, ako sa veci vyvinú,“ prezradila nám. Pre denník Plus JEDEN DEŇ ako jeden z dôvodov rozpadu manželstva uviedla nenaplnené plány o spoločnom dieťati. „Asi nie je žiadne tajomstvo, že Adam by veľmi chcel deti a ja som sa tak ešte nevidela. V stave, v akom som teraz, to ani nevidím. Povedala som mu, že chápem, že chce deti, ale aktuálne nie som na tej vlnovej dĺžke a neviem mu to splniť,“ povzdychla si.

Dcéra Ivety a Martina, Kristína Kocian, oslávila nedávno 28. narodeniny.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ChRY

Zaujímalo nás, či atraktívnej mladej žene nadbiehajú nejakí nápadníci. „Nie, práve som zachytila, že ma dávali dokopy s Travelistanom, ktorý sa volá Martin Navrátil. To ma veľmi pobavilo, lebo on je môj dlhoročný kamarát, poznáme sa asi 10 rokov a veľmi ho podporujem v každej jeho snahe. A to, čo sa mu podarilo, (pochválil sa, že je na južnom póle), bola obrovská vec, preto aj to srdiečko, ktoré som mu poslala na sociálnej sieti, ale za tým nič nie je. Len ma to pobavilo,“ uviedla s úsmevom Kristína.

S dcérou Kristínou majú krásny vzťah.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdTDJa0K-TB/

Do kina na jeden z veľkofilmov sa nevybrala sama. Kristína Kocian, ktorej sa zrútilo trojročné manželstvo so športovým funkcionárom Adamom Kocianom, to síce poňala bez jeho mužného ramena, ale stále veselo. Takže dámska jazda? „Áno, je to teraz viac-menej takto. Veľa času trávim s kamarátkami a v nejakej partii,“ povedala nám bývalá moderátorka RTVS a odhalila aj identitu slečien vo svojej spoločnosti. „Sú to kolegyne, takže do istej miery je to aj pracovné,“ zasmiala sa Kristína, ktorá pracuje na pozícii obchodnej zástupkyne pre istý webový portál. V súkromí Kocian nezostal kameň na kameni. „Mám veľmi veľa zmien a zároveň je aj všetko po starom,“ povedala Šarmu. „Veľmi veľa pracujem a plánujem veľkú cestu na Kilimandžáro. Bude to už 1. februára. Toto ma aktuálne čaká a na to sa pripravujem,“ radovala sa brunetka s dobrodružnou dušou. Priznala, že sa jej do cesty zakotúľali bolestivé nepríjemnosti.

S dcérou Kristínou majú krásny vzťah.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeQh2CNqcrG/

„Mám vyskočenú platničku, čiže zdravotne to nie je ideálne. Hlavne to načasovanie, keďže o dva týždne idem preč,“ povzdychla si Kristína, ktorá si ide do hôr prevetrať hlavu. „Bola som na infúziách a beriem flektor a nejaké lieky, ktoré sú utlmováky, náplasti, prášok aj ďalší liek na uvoľnenie svalstva,“ vyratúva. Jedným dychom si sype popol na hlavu. „Ja som veľmi nezodpovedný pacient, lebo cvičím napriek tomu, že by som nemala. Ale potrebujem sa udržať v nejakej forme. A čo sa týka cesty, lekár mi povedal, že ak ma to nebude bolieť, pokojne môžem ísť, mala by som to zvládnuť. V každom prípade si vezmem so sebou pohotovostnú lekárničku,“ uzavrela.

Zdroj: Šarm.sk

 

Video