×
#Ľudia

Čo so sebou POROBIL? Bývalý idol z One Direction vyzerá ako UMELÝ Ken, nespoznáte ho

21.3. 21:54 Liam Payne bol v časoch slávy chlapčenskej skupiny One Direction miláčikom tínedžeriek.

Hoci sa boyband v roku 2016 rozpadol, o anglickom spevákovi stále počuť. Rozbehol úspešnú sólovú kariéru, pričom fanúšikov si najviac získal hitmi Strip That Down, Familiar či spoluprácou s Ritou Orou na piesni For You k jednému z pokračovaní filmy Pätdsesiat odtieňov sivej. Rušno bolo tiež okolo jeho milostného života. Z ostro sledovaného vzťahu s o desať rokov staršou speváčkou Cheryl Cole vzišiel syn Bear. Liam od rozchodu s matkou svojho dieťaťa vystriedal viacero dievčat. Bol dokonca zasnúbený s modelkou Mayou Henry, momentálne má po boku mladú Američanku Kate Cassidy.

One Direction v časoch najväčšej slávy, Liam úplne vpravo.
Zdroj: TASR

Výraznú blondínu teraz so sebou zobral na červený koberec, zúčastnili sa totiž filmovej premiéry v Londýne. V dokumente All of Those Voices
jeho bývalý parťák z One Direction Louis Tomlinson rekapituluje svoju kariéru. 29-ročný Liam bol na premiére na nespoznanie a nejedna fanúšička si pretierala oči, či je to skutočne on. Vyžehlená tvár sa mu leskla ako Barbienmu frajerovi Kenovi, a sánku mal nezvyčajne ostrú. Či spevák len pochudol alebo podstúpil estetické zákroky, pre nás zatiaľ ostáva záhadou. TÚ BRUTÁLNU PREMENU SI VŠAK URČITE POZRITE!

Video