×
#Ľudia

Cibulková oslavuje s manželom 12. výročie: Pamätáte, ako VYZERALI na začiatku VZŤAHU? (FOTO)

29.6. 10:40 Poriadne sa zmenili, čo poviete?

Dominika sa dala dokopy so svojim terajším manželom pred dvanástimi rokmi, keď mala 21. Ani po dlhých rokoch z nej láska neopadla, práve naopak. Netají sa tým, že Michala veľmi ľúbi a považuje ho za svoju spriaznenú dušu. Patria preto k najstabilnejším a najkrajším párom slovenského šoubiznisu. Radosť im robí synček Jakubko, ktorý pred pár dňami oslávil druhé narodeniny a rodičia mu usporiadali poriadne honosnú oslavu, na ktorej rozhodne nešetrili!

Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (32) pripravila svojmu milovanému synčekovi Jakubkovi megaluxusnú oslavu 2. narodenín, na ktorú nikdy nezabudnú predovšetkým hostia.
Zdroj: Instagram - Dominika Cibulková

Dominika a Michal sú manželmi už šesť rokov. Spolu precestovali celý svet. Manžel jej bol oporou počas športovej kariéry a aj teraz, keď podniká. Pamätáte si však, ako tento pár vyzeral na začiatku vzťahu? Našli sme ich spoločnú fotku, ktorú Dominika zverejnila ako prvú, keď si pred rokmi založila sociálnu sieť Instagram. Bolo to poriadne dávno a preto budete zrejme prekvapení, ako veľmi sa zmenili. FOTKY SPRED ROKOV NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Prečítajte si aj:

Video