Foto: Getty Images / Kevin Winter
#Ľudia

CHRUMKAVÁ GALÉRIA│Vrásky, šediny a TIE svaly! Z týchto päťdesiatnikov vyžaruje extrémny sexepíl

Foto: Getty Images / Kevin Winter
#Ľudia

CHRUMKAVÁ GALÉRIA│Vrásky, šediny a TIE svaly! Z týchto päťdesiatnikov vyžaruje extrémny sexepíl

24.10. 2019 11:20 Za mlada trocha vyjukaní, ale teraz, teraz sú doslova na zožratie!

George Clooney  (58)
Dali by sme si povedať, už keď zachraňoval v seriáli Pohotovosť životy, ale to pravé orechové to začalo byť, až keď jeho fešnú hlavu postriebrili šediny. Z Georgea sála noblesa, elegancia a starosvetský šarm a my dostávame odkaz, že tento muž otvára ženám dvere a pomáha s obliekaním do kabátu.

Zdroj: Profimedia

Keanu Reeves (55)
Rodáka z libanonského Bejrútu prenasleduje celý život nešťastie. Sestra mu zomrela na leukémiu, jeho dcérka sa narodila mŕtva a jeden a pol roka po tejto tragédii zahynula pri autonehode aj jej mama. Je z neho cítiť bolesť, ale aj poznanie, že peniaze vlastne neznamenajú vôbec nič. Chceme ho prikryť mäkkou dekou a rozprávať sa s ním do rána.

Zdroj: Profimedia

Brad Pitt (55)
Brad bol kedysi také zlatíčko s večne našpúlenými perami, teraz je z neho životom ošľahaný, tak akurát drsný CHLAP, ktorý by nás isto vedel kadečo naučiť v mnohých smeroch.

Zdroj: Profimedia.sk

Robert Downey Jr. (54)
Robert si preskákal kadečím, od alkoholovej a drogovej závislosti cez rôzne výtržnícke avantúry. Pozrite na neho teraz. Jeden z najslávnejších hollywoodskych hercov, ktorý sa zo všetkého dokázal poučiť, už viac nevyvádza, ale žije usporiadaným životom. Búrlivácke obdobie mu pridalo trocha vrások a to je v kombinácii s vyššie uvedeným hrozne sexi!

Zdroj: ČTK

 Javier Bardem (50)
U Javiera Bardema doslova platí, že čím viac narodenín oslávi, tým je príťažlivejší. A zo španielskeho, relatívne pekného holobriadka je v päťdesiatke taký mačo, že až.

Javier Bardem.
Zdroj: Gett Images

Hugh Grant (59)
Kedysi býval milo roztržitý a to, priznávame, nie je vôbec málo. Ale teraz, teraz je z neho neuveriteľne charizmatický a šarmantný anglický elegán, ktorý sa s láskou stará o svojich päť malých detí. Aaaaach! Trocha síce kazí dojem, že ich má na preskáčku s dvomi ženami (prvé s jednou, druhé s druhou, tretie opäť s tou prvou, štvrté a piate s druhou), ale tak niekto nie sme dokonalý.

Zdroj: Shutterstock