×
#Ľudia

Bude JLo ZÚRIŤ? AHA, pri čom nafotili Bena Afflecka s jeho slávnou EXMANŽELKOU

24.9. 18:30 Stará láska nehrdzavie? Možno práve to vám napadne pri pohľade na najnovšie fotky herca Bena Afflecka (51) s exmanželkou Jennifer Garner (51).

Herecký pár žil desaťročie v napohľad idylickom manželstve, z ktorého vzišli tri deti Violet (17), Seraphina (14) a Samuel (11). Ben a Jennifer však v roku 2015 šokujúco oznámili rozchod. A hoci to chvíľami vyzeralo, že obľúbení herci o vzťah bojujú a krízu ustoja, napokon ich manželstvo v roku 2018 naozaj skončilo rozvodom. Naďalej však spolu museli riešiť starostlivosť o tri spoločné deti, čo však nešlo vždy hladko. Bena a Jennifer neraz nafotili na ulici pri hádkach či očividne napätých výmenách názorov.

Herci Ben Affleck a Jennifer Garner kedysi tvorili stabilný pár Hollywoodu.
Zdroj: Getty Images

Dnes je slávny fešák ženatý opäť, pred rokom povedal "áno“ svojej starej láske, speváčke Jennifer Lopez (54). Vo svojom živote už má, zdá sa, poriadok a možno práve to urovnalo aj vzťah s matkou jeho troch detí. Bena a Jennifer Garner prekvapivo pristihli pri láskyplných gestách! Stalo sa tak napríklad už v auguste, keď herec priletel za exmanželkou a ich troma deťmi do talianskej Florencie a nafotili ich pri objatí. Ešte intímnejšie však vyzerajú najnovšie zábery z Los Angeles.

Ben a Jennifer boli spolu v aute a vyzdvihli mladšiu dcéru Seraphinu. Herečka sedela na zadnom sedadle a v jeden moment svojho exmanžela zozadu objala, zatiaľ čo on k nej nahol hlavu a spokojne privrel oči. Jennifer následne vystúpila z auta. Láskyplné zábery kedysi rozhádaných exmanželov obleteli médiá, ich hovorcovia však na zvedavé otázky neodpovedali. FOTO ŽENATÉHO BENA S BÝVALOU MANŽELKOU SI POZRITE V GALÉRII!