×
#Ľudia

Brzobohatého súčasná priateľka Písařovicová: Ako som prijala, že sa prezlieka za ŽENU

31.5. 9:21 Netradičná záľuba Ondřeja Brzobohatého prezliekať sa za ženy vyšla najavo až teraz, v snahe jeho exmanželky Taťány Kuchařovej o anulovanie cirkevného sobáša.

Ako si všimol Plus JEDEN DEŇ, najnovšie prehovorila hercova partnerka Daniela Písařovicová (44). Brzobohatý sa okrem herectva a hudby venuje aj inej umeleckej záľube. Prezlieka sa za ženu a ako takzvaná drag queen si hovorí Tiffany Richbitch. Zatiaľ čo exmanželka Kuchařová ho kvôli tomu posielala ku sexuologičke, moderátorku Danielu to nijak neodradilo. Ako sa jeho dozvedela o tejto záľube? "Na našom prvom stretnutí. Bavili sme sa o záľubách. S nadšením mi o tom rozprával. A ukazoval mi aj fotky,” prezradila Písařovicová v rozhovore pre blesk.cz.

Ondřej Brzobohatý a jeho partnerka Daniela Pisařovicová.
Zdroj: Instagram Daniela Pisařovicová

Tá dokonca už zažila takúto párty s Ondrějom. "Jasné. Je to veľká zábava. Bavilo ma to. Tiffany je priateľská a vtipná, rovnako ako Ondra,” priznala s tým, že jej to nerobilo žiadny problém. "Nebol to pre mňa problém. Jeho pestrá osobnosť a hravosť ma bavia o to viac. Pokiaľ by to pre mňa bol problém, s Ondrom by som sa prestala stretávať,” dodala. FOTO ONDŘEJA V PREVLEČENÍ ZA ŽENU V GALÉRII.

Video