×
#Ľudia

Andrej Bičan žije na VYSOKEJ NOHE: Luxus v spojení s dreveným minimalizmom!

16.1. 10:59 Nazrite do útrob jeho súkromia.

Andrej Bičana na televíznych obrazovkách RTVS tak skoro neuvidíte. On však pracuje na novom projekte, ktorým je navrátenie Maxihry na televízne obrazovky. Dovtedy však bude naberať sily a oddychovať vo svojom krásnom dome, ktorý mu rozhodne môžeme v dobrom závidieť.

Všade kam sa pozriete, uvidíte drevo. Či už hovoríme o podlahe, alebo o kuchynskej linke, ktorá dokonale spája obývaciu zónu s priestorom na varenie. Jedným z významných prvkov sú aj dvere do špajze, ktoré sú vsadené do kuchynskej linky. Spálňa je útulným miestom, kde si moderátor užíva večerný pokoj, spoločnosť mu však robí aj stroj na cvičenie, ktorý využíva len počas víkendov. V týždni má totiž osobného trénera.

Andrej Bičan vsadil na romantiku. Na snímke s partnerkou Michaelou.
Zdroj: Instagram

Podľa Andreja Bičana má jeho dom skromné rozmery, to však neznamená, že si do svojho domova nedoniesol všetko, na čom mu záleží. Napríklad sošky z udeľovania cien OTO, alebo fotografie detí. Terasu so záhradou dopĺňa bazén, ktorý je na plávanie podľa zabávača primalý, ale na šantenie s dcérami mu stačí. FOTO BÝVANIA ANDREJA BIČANA NÁJDETE TU!