×
#Ľudia

Andrea Verešová: TOTO by som poradila svojmu mladšiemu JA!

26.3. 23:36 Modelka Andrea Verešová má za sebou množstvo spoluprác a exkluzívnych kampaní. Vo svete modelingu sa pohybuje vyše dvadsať rokov a občas si zahrá aj vo filme. V rozhovore pre aprílovú EVU prezradila aj to, aký oddych si najradšej dopraje a čo by poradila svojmu mladšiemu ja.

„Mám rada aktívny odpočinok. Prechádzky v prírode alebo jazda na bicykli ma vždy dobijú. Milujem wellness alebo masáž. Rada čítam knihy. Aj keď je času málo, tak si aspoň pred spaním alebo na dovolenke prečítam knihu alebo v aute počúvam audionahrávky. Medzi moje obľúbené tituly patrí Dekameron, Analfabetka, ktorá vedela počítať, Starček, ktorý vyskočil z okna a stratil sa, alebo Nová krajina a Moc prítomného okamihu od Eckharta Tolleho. Na nočnom stolíku mám úžasnú knihu Miluj svoj život alebo 4 dohody, " povedala krásna Andrea.

Andrea Verešová
Zdroj: Instagram Andrea Verešová

Nás však zaujímalo aj to, akú radu by dala svojmu dvadsaťročnému ja. „Nauč sa vážiť si samu seba a milovať svoj život. Ži naplno s otvoreným srdcom. Buď vďačná za všetko, čo ti život dáva. S nikým sa neporovnávaj. Rozdávaj lásku a veľa sa smej a nerob si starosti s tým, čo nezmeníš. Ži tu a teraz. Snívaj a ži si svoj sen. Buď sebavedomá, cieľavedomá a odvážna, ale slušná a pokorná. Nikomu nič nevnucuj a neraď, ak o to sám nepožiada. Život je krátky a čas drahý. Nikdy ho nevenuj ľuďom, ktorí o to nestoja a ktorí si ťa nevážia." FOTO ANDREY VEREŠOVEJ NÁJDETE TU!

Celý rozhovor s Andreo Verešovou si prečítate v aprílovej EVE.