×
#Ľudia

Andrea Verešová OTVORENE: Zdedila jej dcéra vášeň pre MÓDU?

28.3. 16:31 Andrea Verešová tvrdí, že deti sú jej zrkadlom a o jej Vanesske to určite platí. Pätnásťročná Vanessa je úspešná športkovkyňa a hoci módu medzi svoje priority rozhodne nepokladá, aj ona ako typická tínedžerka si s mamou rada zájde na nákupy.

Nedávno boli spolu v zasneženom Gruzínsku, kde Andrea sprevádzala svoju Vanessu na majstrovstvách sveta vo freestyle snoubordingu. S dcérou, ktorá oslávila 15. narodeniny, sú skvelé parťáčky a prednedávnom spolu dokonca nafotili aj reklamnú kampaň. Vanesska po mame zdedila nielen krásu, ale aj vzťah k športu. „Vanesska ako úspešná športovkyňa veľa cestuje a keďže nechceme, aby v takom mladom veku lietala po svete sama, snažíme sa ju striedavo s manželom sprevádzať," povedala v rozhovore pre aprílovú EVU hrdá mama.

Andrea Verešová, Vanessa Volopichová
Zdroj: Instagram.com/@andreaveresovaofficial

Ako Andrea prezradila, aj Vanesska s mamou rada zbehne na nákupy. „Je tínedžerka a vrcholová športovkyňa, ktorá však chce byť aj trendy a držať krok s módou, ale nie je to pre ňu priorita. Povedala by som, že Vanesska má svoj vkus, aj svoj osobitý štýl. Rada so mnou chodí nakupovať a skúša si veci, o ktorých sa radí. Nikdy na ňu netlačím a nič jej nevnucujem. Učím ju, že je dôležitá hygiena, kvalitná a vhodná kozmetika a vždy sa pred spaním odlíčiť." Pre krásnu modelku sú deti všetko. „Deti sú najlepšou školou, ale zároveň aj zrkadlom. Prekvapujú nás neustále. Občas v dobrom, občas v zlom, ale napriek tomu sú to naše zlatíčka, veľké spestrenie a dar života. Pre mňa je dôležité, aby boli deti šťastné a našli naplnenie a zmysel svojho života bez ohľadu na to, či sa budú aj naďalej venovať športu alebo niečomu inému." VIAC FOTO SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Celý rozhovor si prečítate v aprílovej EVE.