×
#Ľudia

AKO dnes vyzerá Majka Demitrová? Je rovnako KRÁSNA, ako pred rokmi! (FOTO)

3.3. 10:09 Majka si svoje súkromie stráži ako oko v hlave, no pre Madam Evu urobila výnimku a prezradila niečo málo zo svojho života.

ŽIVOTNÁ LÁSKA
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY/Plus JEDEN DEŇ

Dnes má 45 rokov a plní si svoje sny. „Potrebovala som v živote nový veľký zmysel a všetko mi pripadalo také… zbytočné. Hľadala som niečo, čo by ma hlboko napĺňalo a zároveň malo zmysel pre druhých ľudí,“ vysvetľuje, prečo sa rozhodla pre štúdium psychológie, hoci v minulosti vyštudovala ekonómiu. Majka si fotenie pre náš magazín užila naplno. "Užila som si to neskutočne! Aj som sa toho bála, lebo nie som ten typ, ktorý sa rád fotí, ale bol nový zážitok, príjemný," prezradila.

Najväčšiu radosť jej robia dve deti - syn Lucas, z ktorého vyrástol poriadny fešák a venuje sa futbalu a dcéra Zara, ktorá otcovi akoby z oka vypadla. Minulosť sa už Majka snaží hodiť za hlavu a na otázku, či je zadaná mala jednoznačnú odpoveď. "Minulosťou sa už nechcem živiť, malo by sa to nechať tak. Je to už desať rokov. Žijem so synom Lucasom a dcérkou Zarou, a či niekoho mám? O svojom súkromí nechcem hovoriť,“ povedala. POZRITE AKO VYZERÁ MAJKA DNES V NAŠEJ GALÉRII TU.

Video