×
#Ľudia

Aicha z Love Islandu ukázala nového frajera: To FAKT? Veď ten má dvojičky so známkou MISSKOU!

31.5. 10:17 Viktoria Aicha Niang sa do povedomia Slovákov dostala vďaka markizáckej reality šou Love Island, následne sa zvŕtala aj na parkete Let's Dance.

Exotická kráska, ktorá pred rokom súťažila v tanečnej po boku Taliana Fabia Bellucciho, bola nejaký čas bez partnera, no tomuto je koniec. Ešte v novembri minulého roka totiž priznala, že si našla novú známosť. "Je tu jeden chlap v mojom živote od začiatku tohto roka. Máme sa veľmi radi a je vysoký, ale nechcela by som to viac špecifikovať,” prezradila vtedy v relácii Hideaway. Ako si všimol Plus JEDEN DEŇ, po pár mesiacoch ho prestala skrývať! Aj keď ho najprv vôbec neukazovala do tváre, aktuálne sa na sociálnej sieti pochválila zábermi, kde už frajera ukázala v plnej paráde.

Aicha počas Love Islandu tvorila pár s Honzíkom, ich vzťah však po šou nepokračoval.
Zdroj: tv markíza/voyo

Dvojica si momentálne užíva dovolenku v Dubaji. Spoločnosť im robia aj jeho dve malé deti. Aicha už v Love Islande priznala, že aj vďaka mladším súrodencom má k deťom vrúcny vzťah. No možno budete prekvapení, s kým má jej nový objav ratolesti. Ich mamou je II. vicemiss Slovensko 2018 Yasmine Taty. Aichin nový priateľ je totiž jej bývalý Erik, s ktorým má dvojičky Ryana a Khloé. O rozchode prehovorila exmisska a tanečníčka vo februári na sociálnej sieti. "Niekedy to život zariadi tak, že sa toto stane. A je to tak správne," odpovedala svojej sledovateľke na otázku, prečo už netvorí pár s otcom svojich detí.

Krásna Yasmine však tiež nie je sama, už pár mesiacov randí s novým mužom, bubeníkom Davidom Hodekom. Vyzerá to, že jej ex Erik si v Aichi našiel novú partnerku vizuálne ako cez kopirák, PRESVEDČTE SA V GALÉRII!