×
#Ľudia

Agáta položila Prachařa na lopatky: Tu je DÔVOD ich rozvodu!

20.6. 6:03 Konečne je to vonku!

Žeby sa už črtala láska, ktorá skutočne vydrží? Tentokrát tvorí slávna Hanychová pár s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom a tentokrát rúbe vysoko. Zdá sa však, že k nemu prechováva skutočne zamilované pocity. Uvidíme, či ich vzťah časom posunú aj na ďalšiu úroveň, pretože predchádzajúce manželstvo ju stále skutočne veľa, píše PLUS 7 DNÍ.

Otvorene však preukázala, že zlatokopka nie je: "Ja nepotrebujem, aby ma niekto živil, ale už ma nebaví frajerom nakupovať, platiť večere a podobne. Keď sa vrátim späť, deväťdesiat percent svojich partnerov som živila. Nie som typ slečny, čo čaká, kým jej chalan kúpi kabelku, dom. To už všetko mám. Ale chcem chlapa, ktorý bude mať lepšie auto a dom, než mám ja," prezradila jasne.

Nuž, takého muža Agáta zrejme už konečne našla. Soukup má dom za Prahou, luxusný byt v Prahe, dom v španielskej Marbelle a byt v New Yorku na Manhattane. A od Agáty určite nebude chcieť, aby mu platila večere. Navyše, Agáta dostala od Soukupa prvý luxusný dar, a je to ozaj pecka.

Jaromír Soukup
Zdroj: Archív Blesk.cz

FOTO LUXUSNÉHO DARU OD SOUKUPA NÁJDETE V GALÉRII TU!

"To, že som Jakubovi musela zaplatiť za veci, ktoré boli moje, napríklad som si svoj pozemok kupovala dvakrát, pretože som nemala silu na to sa s ním súdiť, hoci si myslím, že by som to vyhrala, to je vec iná,“ prezradila pre časopis Exkluzív s tým, že Jakubovi zaplatila v rámci vyrovnania 10 miliónov (českých korún, t. j. cca 404-tisíc eur). "Polovicu mi na to dala mama. Najhoršie však pre mňa bolo vedomie, že som mu platila za pozemok, ktorý bol preukázateľne môj. Ja byť chlap, tak by som sa na seba nemohla pozrieť do zrkadla. On s tým očividne žiť môže, tak nech sa v tých peniazoch utopí, nech ich hoci raňajkuje. On už je mi jedno,“ vyhlásila znechutená Agáta.

Prvý dar Soukupa Agáte, pozrite FOTO! To je ozaj pecka!

Video