Foto: Gucci
#Lifestyle

Vône sú o objavovaní a najmä kvety predstavujú svet nekonečných možností.

Foto: Gucci
#Lifestyle

Vône sú o objavovaní a najmä kvety predstavujú svet nekonečných možností.

2.8. 0:00 "Vône sú o objavovaní a najmä kvety predstavujú svet nekonečných možností. Z esencii rôznych kvetov, z takej kytice môže vzísť potešenie z rozmanitosti tónov. V prípade novej vône Gardenia - ktorá je neobvyklá, zmyselná a intenzívna - som chcel vybudovať surrealistický a očarujúce svet okolo Miley Cyrus a vytvoriť hravý kontrast medzi touto umelkyňou s rock'n'rollovým duchom a kvetinovým vesmírom. " Alessandro Michele.

Ilustračné foto
Zdroj: Gucci

Utečte do svety fantázie plné radosti s Gucci Flora Gorgeous Gardenia!
Gucci Flora Gorgeous Gardenia sa premenila v novú, jemne sladkú, lahodnú vôňu, Eau de Parfum.
V auguste 2021 sa zjavuje s kampaňou #FloraFantasy, na čele ktorej stojí multiplatinová umelkyňa, skladateľka a priekopníčka Miley Cyrus. Fantazijny svet inšpirovaný japonskými anime a veselá snová scéna je jednou z roztomilostí kawaii, kde viac je viac. Ako pravé stelesnenie svojej generácie, Miley Cyrus hovorí pravdivo o sebavyjadrenii, optimizmu a autentickosti. Vo fantázii plnej kvetín a nadýchaných zvieratiek sa Gucci Flora Gorgeous Gardenia dostáva do centra pozornosti ako dokonalý výraz jej radosti.
Stáva sa ikonickou kvetinovou vôňou pre všetky duchovné bytosti.

Ilustračné foto
Zdroj: Gucci

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, ktorá sa zrodila v rovnakom roku, kedy značka oslavuje 100. výročie svojho založenia, debutuje novým flakónom v lakovanej ružovej farbe s charakteristickým vzorom Flora, ktorý Alessandro Michele prepracoval podľa svojej najnovšej vízie.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum

Ilustračné foto
Zdroj: Gucci

Gucci Flora Gorgeous Gardenia prichádza na trh s novou parfumovanú vodou, ktorá je intenzívnejším vyjadrením pôvodnej toaletné vody. Vôňa s radostným kvetinovým rukopisom je postavená na kvete gardénie, ktorý bol od pradávna obdivovaný pre svoju nádheru a údajne sa používal v elixíroch a čarovných lektvaroch. Inšpirácia touto legendou a predstavou o jej mystickej sile v nádhernej kompozícii miešajú tóny bielej gardénie so slnečnou nótou jazmínu veľkokvetého (Jasmine grandiflorum Absolute). Moderný kvetinový podpis je uvedený veselým akordom rozkvitnutej hrušky, ktorý nabáda nositeľky k výbuchu radosti, zatiaľ čo dotyk akordu Brown Sugar dodáva vôni jemnú sladkosť.

Ilustračné foto
Zdroj: Gucci

Design

Gucci Flora Gorgeous Gardenia je ukrytá v novom podlhovastom flakóne. Lakované ružové sklo a lesklý zlatý uzáver z nej robia krásny objekt. Jedným z pozoruhodných doplnkov je charakteristický vzor Gucci Flora: znovuobjavený dizajn inšpirovaný víziou Alessandra Micheleho je základnou súčasťou identity značky, kompozícia farebných kvetín vytvorená umelcom Vittoriom Accornerem pre Gucci v roku 1966. Flakón aj vonkajšie krabička, ktoré prekypujú ilustrovaným kvetinovým vzorom, predstavujú novú verziu tohto ikonického dekoru, pričom na vonkajšom obale je navyše použitý sofistikovaný rebrovaný papier.

Kampaň

Ilustračné foto
Zdroj: Gucci

"Kampaň Flora Gorgeous Gardenia je výzvou k novej interpretácii sveta kvetín nečakaným spôsobom. Inšpirácia pochádza od Miley Cyrus, umelkyňa, ktorá je svojím duchom rock'n'rollová a zároveň eklektická ... Pretože kto hovorí, že niekto s rock'n'rollovým prístupom nemôže žiť vo svete kvetín a stelesňovať vesmír Flora? " Alessandro Michele.

Kampaň #FloraFantasy, ktorú režírovala a natočila výtvarníčka Petra Collins, je cestou po sladko ružovom svete inšpirovanom japonskými anime a plnom popových odkazov. Hlavnou hrdinkou príbehu je umelkyňa, herečka, priekopníčka a filantropka Miley Cyrus, ktorá sa obklopuje dokonale upravenými bielymi pudlíkmi a hebkými perzskými mačkami. Pozýva nás do svojho domu s bielym plotom a starostlivo upravenými záhony a necháva sa unášať maznaním sa so zvieratami na záhrade a potom uteká na pláž, kde hrá na elektrickú gitaru. Miley, ktorá sa vracia k rockovým ikonám minulosti a zároveň je prirodzenou súčasťou súčasnosti, je dokonalým stelesnením generácie, ktorú poháňa autenticita a sebavyjadrenie. Scény ladené do ružových a pastelových farieb vytvárajú surrealistického ducha filmu a vťahujú diváka do anime sna Flora Fantasy, ktorý sa z reálneho života presúva do úplne inej dimenzie. Keď sa Miley premení v ilustrovanú postavu, divák sa prenesie do imaginatívneho sveta, kde príroda ožíva. Miley sa opäť stáva svojím pravým ja, keď sa flakón Gucci Flora Gorgeous Gardenia opäť dostáva do centra pozornosti, medzi farebné kvety. #FloraFantasy

Tvorcovia kampane:

Creative Director: Alessandro Michele
Art Director: Christopher Simmonds
Photographer/Director: Petra Collins
Make Up Artist: Thomas de Kluyver
Hair Stylist: Paul Hanlon

Tvorcovia hudby:

“Delicious”
Written by Jacqueline Blake (PRS), Caroline Askew (PRS), Conall Ronan Fitzpatrick (PRS)
Published by Wixen Music UK Ltd (PRS)
Produced by Omer Fedi & Blake Slatkin

Performed by Miley Cyrus

Nová vôňa Gucci Flora Gorgeous Gardenia bude k dostaniu od 1.8.2021 v sieti parfumérií Douglas, od 1.9. 2021 potom vo všetkých parfumériách

Veľkosť a ceny:

30ml: 72,- EUR
50 ml: 99,- EUR
100 ml: 131,- EUR

autor:  PR článok