×
#Lifestyle

Perzský, rómsky i egyptský: Čo hovoria netradičné horoskopy o znamení Barana?

31.3. 22:42 Narodili ste sa v znamení Barana a chcete sa o sebe dozvedieť niečo viac? Prečítajte si, čo o vás hovoria horoskopy, podľa ktorých s riadia iné národy.

Rómsky

Dýka – 21.marec – 20. apríl

Charakterizuje vás odvaha a bojovnosť. Nemáte radi stereotyp a rutinu. Vašou slabou stránkou je nedostatok vytrvalosti, preto veľa vecí nedotiahnete do zdarného konca a radšej necháte iných, aby to dokončili za vás. Vaše city sú vrelé a v láske ste vášniví. Podľa tohto horoskopu ste ako prebúdzajúca sa jar alebo ako chladné ostrie dýky.

Perzský

Ježko – 21. marec – 17. apríl

Ľudia narodení v znamení Ježka bývajú vzorom obratnosti alebo prefíkanosti. Bývajú však aj veľmi opatrní a nároční. Svojich blízkych hlboko milujú, často sa však uzatvárajú do seba. Pred osobným životom často uprednostňujú profesionálny.

Barani sú otvorení voči novým výzvam.
Zdroj: Pexels

Indický

Mesha/Méš – 21. marec – 20. apríl

Charakterizuje vás silná vôľa a autoritatívne vystupovanie. Ste energickí, máte vodcovské schopnosti a dobrodružnú povahu. Ste silné osobnosti a idete si za svojimi cieľmi a víziami.

Egyptský

Mut – 2. marec – 3. apríl

Bohyňa Mut bola uctievaná ako božia matka. Jej chránenci sú bystrí a ovládajú umenie dobre uplatniť svoje schopnosti a vedomosti. Výborne sa orientujete v medziľudských vzťahoch, ste praktickí a organizovaní, z nových možností dokážete vyťažiť maximum. Ovplývate šarmom a príťažlivosťou. V láske a citoch sa idete rozdať, potrebujete však uznanie druhých.

Aké sú ženy narodené v znamení Baran?
Zdroj: Shutterstock

Indiánsky

Sokol – 21. marec – 20. apríl

Podobne ako sokol v živočíšnej ríši, aj ľudia narodení v jeho znamení bývajú pre svoje okolie postrachom. Dokážu v okamihu zaútočiť a preto sú skvelými ochrancami rodiny a svojich blízkych. V práci si vás kolegovia cenia pre vašu zodpovednosť, dôslednosť a nadšenie. Neznášate pretvárku a voči cudzím ľuďom vystupujete otvorene. Pre tých, ktorých milujete, by ste zniesli aj modré z neba a urobili by ste pre nich čokoľvek na svete. Občas však bývate bezdôvodne žiarliví.

autor:  Nina Nová

Video