×
#Lifestyle

Bývanie Maroša Kramára neďaleko Bratislavy: VEĽKÁ obývačka, PARÁDNY výhľad a..

29.8. 2022 9:33 Herecká stálica si môže leto užívať plnými dúškami. Stačí sa pozrieť na momentky, ktoré uverejňuje zo svojho domu, a budete potichu závidieť, píše lepšiebývanie.sk.

Maroš Kramár sa v roku 2019 po rozvode presťahoval do domu v Dunajskej Lužnej, ktorý by mu mohol závidieť nejeden Slovák. Každé ráno sa totiž budí s prekrásnym výhľadom na vodu, ktorú si aj patrične užíva. Ako to vieme? Vďaka Instagramu, kam pravidelne pridáva fotky z člnu či kúpania v blízkom jazere. No a ako to vyzerá v jeho rozprávkovom dome? Dominuje mu priestranná obývačka, ktorá je sčasti obložená tehlami. Zaujme výrazná kožená sedačka, ale aj točité schodisko smerom na poschodie. Herec sčasti ukázal aj kuchyňu, ktorá je modernou kombináciou čiernych skriniek a dreveného obkladu.

Maroš Kramár
Zdroj: Instagram.com/maroskramar

Otvorenému spodnému priestoru nechýbajú veľké presklené dvere na terasu a z nej vedú schody smerom dole k mólu. To má Maroš len pre seba a patrične si ho užíva. Či už s rodinou, priateľkou alebo svojím milovaným psom Corou. VIAC FOTIEK BÝVANIA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!