Foto: shutterstock
#Lifestyle

Bohatí a slávni: Tieto ZNAMENIA sú magnetom na peniaze! Ste medzi nimi?

13.6. 23:02 Máte to šťastie, že čoho sa chytíte, to premeníte na bohatstvo? Podľa astrológov nestačí iba pracovitosť a ctižiadostivosť, aby ste boli úspešní, svoje tu zohráva aj znamenie, v ktorom ste sa narodili.

Baran

Barani sú síce netrpezliví, ale sú aj neuveriteľne vášniví a zapálení pre životné výzvy. Sú tiež pracovití a všetko robia s vášňou, ktorú vedia premeniť na úspech, bohatstvo a slávu. Tiež sú veľmi múdri, čo je ďalší z dôvodov, prečo sa im v živote darí.

Býk

Býci sú trpezliví a extrémne húževnatí. Trpezlivo kráčajú pomalými krokmi vpred, až kým nezískajú to, po čom túžia. Ich túžba po luxusnom živote ich motivuje tvrdo pracovať. Okrem toho im je šťastie naklonené a preto dosiahnu slávu a bohatstvo skôr ako ostatní.

Bohatý a slávny - kto by nechcel?
Zdroj: shutterstock

Lev

Sebavedomí Levi milujú svetlá reflektorov. Každú životnú výzvu prijímajú s otvorenou náručou a do všetkého idú rovno po hlave. Nedajú sa odradiť neúspechom, vnímajú ho ako motiváciu robiť veci inak a lepšie. Milujú, keď sú stredobodom pozornosti, preto väčšinou skončia ako bohatí, slávni a úspešní jedinci.

autor:  Nina Nová