×
Foto: Facebook/Janka Bittó Cigániková
#Lifestyle

AKO býva jedna z našich NAJKRAJŠÍCH političiek? POZRITE si MEZONET, ktorý predáva! (foto)

27.11. 23:12 Čerstvo odvolaná expredsedníčka zdravotníckeho výboru NR SR Janka Bittó Cigániková (39) dospela so svojím manželom k dôležitému rozhodnutiu. Ich krásny a luxusný byt v centre Bratislavy s rozlohou viac ako 100 m2 sa rozhodli predať. Dôvodov majú na tento krok hneď niekoľko.

Jej 3-izbový byt sa nachádza v tichej lokalite na Olbrachtovej ulici v bratislavskom Novom Meste. Pozostáva z predsiene, obývačky prepojenej s kuchyňou, 2 nepriechodných izieb, povaly, kúpeľne a WC. Nový vlastník krásneho bytu sa môže tešiť aj na záhradku, ktorú má Bittó Cigániková pod bytovkou. „Záhradka je naša osobná. My sme ju vytvorili na pozemku, ktorý bol nevyužitý a v zlom stave. Investovali sme do neho a vybavili sme si k tomu možnosť využívania,“ ozrejmila poslankyňa, ktorá za byt pýta 329-tisíc eur.

Na snímke je Jana Bittó Cigániková počas rokovania Národnej rady SR.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

Poslankyňa má dnes navyše už jasno, kam budú smerovať kroky jej rodiny: „Máme už niečo vyhliadnuté, zrejme to bude menší domček.“ S manželom by im neprekážal ani byt s veľkou terasou, ale dom to zatiaľ vyhráva. Záhradka je totiž podmienkou. „Nebude to nič veľké vzhľadom na ceny v Bratislave,“ uzavrela Bittó Cigániková. FOTO MEZONETU SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU! Páči sa vám?

Zdroj: Pluska.sk

Video