Ilustračná foto
Foto: Shutterstock
#Lifestyle

96 hodín pre zdravotníkov: EVA pomáha, pridaj sa k nám!

Ilustračná foto
Foto: Shutterstock
#Lifestyle

96 hodín pre zdravotníkov: EVA pomáha, pridaj sa k nám!

11.1. 8:30 Móda, krása, láska, pomoc – toto všetko v sebe spája unikátna online dražba luxusných kúskov Eva Charity Bazaar. Špeciálna edícia 96 hodín pre zdravotníkov štartuje už v pondelok 11.januára. Vydražte si niečo úžasné a podporte naše nemocnice, ktoré melú z posledného.

Sú v prvej línii a prežívajú najťažšie chvíle nekonečnej pandémie. S nasadením svojich životov zachraňujú tie naše. Jedinečná charitatívna dražba prichádza podporiť zdravotníkov, záchranárov a nemocnice na znak našej vďaky. Každý z nás môže pomôcť!

Stačí klik na www.evacharitybazaar.sk, kde sa za pár sekúnd zaregistrujete a môžete zabojovať o jeden z 22 luxusných kúskov, ktoré sa budú dražiť za zlomok svojej skutočnej ceny. Kabelky, oblečenie, doplnky exkluzívna kozmetika, všetko od 1 eura a značky po ktorých túži každá žena, Dior, Gucci, Louis Vuitton a ďalšie. Lebo EVA nie je len hriešne dobrá, ale má aj veľké láskavé srdce - vďaka VÁM!

Draž a pomôž nemocniciam.
Draž a pomôž nemocniciam.
Zdroj: echb

Vydražené peniažky poputujú na dôležité veci, ktoré zachraňujú život, ale aj malé radosti, aby sme zdravotníkov potešili pri ich nesmierne náročnej a vyčerpávajúcej práci:

  • 4 ks záložné zdroje napätia pre nemocnicu v Bardejove a kliniku infektológie na bratislavských Kramároch. Sú nevyhnutné na zaistenie podávania vysoko prietokového kyslíka počas transportu pacientov. Prístroj na jeho podávanie je štandardne napájaný zo siete, preto napojeného pacienta nie je možné transportovať na vyšetrenie, resp. medzi oddeleniami
  • Laptop kvôli videokonferenciám k liečbe a čistička vzduchu pre nemocnicu v Nitre.
  • 2 televízory a písací stôl pre nemocnicu v Topoľčanoch
  • Vlhčené utierky a kozmetika pre nemocnicu v Košiciach
  • Kávovary, kávička, čokolády a iné životabudiče pre Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR v Bratislave, kde zvoní telefón 24 hodín denne

Kuk do galérie, čo si môžete počas štyroch dní uloviť!

Video

Diskusia