×
#Krása

Ste beauty maniačka? Týchto TOP 8 skincare trendov musíte vyskúšať!

7.2. 20:36 Ak je pokožka dokonalá, nepotrebuje ani kvapku líčidla. A ak nie je, sú tu inovatívne metódy, ako sa k nej dopracovať. Toto je osem kľúčových skincare trendov roka.

Podľa analýz trhu zažívame obdobie, keď investujeme do starostlivosti o pleť oveľa ochotnejšie ako kedykoľvek predtým. Už teraz sa očakáva, že globálny trh so skincare produktmi dosiahne v roku 2028 tržby v hodnote 207 miliárd dolárov oproti povedzme roku 2021, keď sa toto číslo vyšplhalo „len“ na 136 miliárd. A tak ako vždy na začiatku roka netrpezlivo očakávame, aké nové trendy v starostlivosti o pleť nás zahltia, aby sme získali ešte mladšiu, žiarivejšiu, hebkejšiu a dokonalejšiu pleť. Predikcie už poznáme, poďte sa pozrieť spolu s nami, ktoré typy starostlivosti budú hitom roka.

V salónoch si môžete nakombinovať tie procedúry, ktoré vás nielen skrášlia, ale aj zbavia stresu alebo naučia správne dýchať.
Zdroj: Shutterstock

 

3 v 1
Podľa skincare expertky Andrey Pfeffer, ktorá v Londýne vedie mimoriadne populárnu kliniku Pfeffer Sal, budú milovníčky krásnej pokožky vyhľadávať salóny, ktoré nesľubujú len okamžitú vzpruhu pleti, ale aj oddych a revitalizáciu ducha. Ak práve tápete, čo vás pri takom ošetrení čaká, vysvetlíme. Ide o kombináciu luxusného ošetrenia pokožky spojenú s astrológiou a výživovou terapiou. V Andreinom salóne si môžete nakombinovať tie procedúry, ktoré vás nielen skrášlia, ale aj zbavia stresu alebo naučia správne dýchať.

autor:  bh

Video