Foto: Oslo Skin Lab
#Krása

Poznáte ho? Kolagén, na ktorý nedajú dopustiť ani známe Slovenky

Foto: Oslo Skin Lab
#Krása

Poznáte ho? Kolagén, na ktorý nedajú dopustiť ani známe Slovenky

23.6. 10:44 Nie je náhoda, že mnoho žien užíva kolagén Oslo Skin Lab každý deň vo svojej káve alebo smoothie. Zistite, prečo by ste mali tento produkt starostlivosti o pleť zahrnúť do svojej každodennej kozmetickej rutiny.

The Solution™ obsahuje 100 % čistý prírodný kolagén so zdokumentovanými účinkami na zlepšenie pleti. Jedno balenie obsahuje 28 denných dávok.

AKO FUNGUJE KOLAGÉN?

Kolagén je bielkovina, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele a je to jedna z najdôležitejších stavebných jednotiek kože. Mladá pokožka môže obsahovať až 80 % kolagénu. O to, aby bola naša pokožka hladká a pevná, sa stará vrstva zvaná zamša, inak tiež dermis. Práve jej súčasťou je kolagén, respektíve kolagénové vlákna.
Približne od 25. roku nášho života množstvo kolagénu klesá a zamša sa stáva „poréznejšou“. Výsledok? Naša pokožka stráca pružnosť, pevnosť, odolnosť. Je to prirodzená súčasť procesu starnutia pokožky. Produkcia kolagénu klesá asi o jedno-dve percentá ročne. Nezdravé opaľovanie, stres, cukor alebo aj fajčenie sú faktory, ktoré tiež negatívne ovplyvňujú stav pokožky a môžu urýchliť proces starnutia. Ak jej však kolagénne peptidy opäť dodáte, vrásky a linky budú menej výrazné.

Aj mejkap artistka Lucia Sládečková zaradila kolagén od Oslo Skin Lab do svojej rutiny
Zdroj: Instagram/@lucidstyle

 

THE SOLUTION™ JE RIEŠENIE

Ide o 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén. Nemá chuť ani vôňu a vďaka tomu ho môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojmi. Je balený do jednotlivých vrecúšok, takže si ho môžete vziať so sebou do práce, do fitka alebo ho pribaliť na dovolenku. Primiešajte ho treba do nápoja, studeného i horúceho, do ovsenej kaše, smoothie alebo jogurtu – fantázii sa medze nekladú.

„V Oslo Skin Lab sme presvedčení, že plnohodnotná starostlivosť o pleť sa začína vnútri. Veríme, že kvalita a stav vašej pokožky majú nemalý vplyv na to, ako sa cítite.“
 
Topmodelka Miša Kocianová tiež nedá dopustiť na tento kolagén
Zdroj: Instagram/@michaelakocianova

KOLAGÉNNE PEPTIDY
S PREUKÁZANÝMI ÚČINKAMI

Pozitívne výsledky užívania kolagénu The Solution™ od Oslo Skin Lab sú overené nezávislými klinickými štúdiami. Všetky uskutočnené štúdie boli dvojito zaslepené, randomizované a placebom kontrolované. Výsledky vás veľmi milo prekvapia.
• Priemerné zníženie hĺbky vrások okolo očí o 20,1 % po ôsmich týždňoch užívania.
• Zlepšenie elasticity pokožky po štyroch týždňoch užívania.
• Po šiestich mesiacoch užívania došlo k zníženiu stupňa celulitídy a spevneniu pokožky.

VANESSA RUDJORD si z použávania kolagénu urobila malý beauty rituál
Zdroj: Oslo Skin Lab
„Účinky som na sebe pozorovala už po dvoch mesiacoch užívania. Hĺbka vrások sa znížila o 33 % a pokožka bola pevnejšia. Kolagén The Solution™ je perfektné doplnenie k mojim krémom. Užívanie je také jednoduché. Môj malý denný rituál.“
VANESSA RUDJORD (43)

Pre čitateľky EVY máme zľavu 50 % na prvé balenie kolagénu The Solution™. Objednajte teraz a prvé balenie na 4 týždne dostanete so zľavou 50 %. Stačí len pri objednávke na osloskinlab.sk zadať kód EVA50.

autor:  Hana Vydrová