Foto: Yves Rocher
#Krása

Obdarujte svojich blízkych darčekmi zo Záhrady zázrakov

30.11. 2021 0:00 Premýšľate, čím obdarovať svojich priateľov a blízkych? S ponukou vianočných kolekcií od Yves Rocher neurobíte chybu. Radosť vykúzlia krémové textúry a lahodné vône, ale i pestré obaly, ktoré sú navyše ekologické.

Vianočná ponuka francúzskej rastlinnej kozmetiky Yves Rocher je pre tohtoročné Vianoce skutočne bohatá. Zahŕňa tri limitované rady s okúzľujúcimi vôňami vanilky, pomaranča v čokoláde a sladkej černice a k tomu regeneračný rad s bambuckým maslom v zberateľskej edícii. Vyberať môžete z širokej ponuky balíčkov i darčekových kaziet.

Sladká černica a Pomaranč v čokoláde

Objavte krémové textúry a lahodné vône sprchovacích gélov, telových peelingov, krémov na ruky alebo balzamov na pery. Pohodovú sviatočnú atmosféru si zase vykúzlite vďaka sviečkam z limitovaných kolekcií Sladká černica a Pomaranč v čokoláde.

Ilustračné foto
Zdroj: Yves Rocher

Magické karité

Počas zimných mesiacov je naše telo vystavené chladu a striedaniu teplôt, v dôsledku čoho dochádza ku značnému vysúšaniu pokožky i vlasov. Cítiť sa dobre vo svojej koži začína starostlivosťou o pleť, preto experti rastlinnej kozmetiky Yves Rocher vytvorili unikátne a rozmanité textúry produktov s bambuckým maslom, vďaka ktorým bude každodenná starostlivosť skutočným rituálom. Objavte rad Magické karité a urobte radosť sebe alebo svojim blízkym.

Ilustračné foto
Zdroj: Yves Rocher

My Vanilla Garden

Podľahnúť môžete ľahko i kúzlu sviatočnej edície My Vanilla Garden. Vôňa sladkej vanilky, pomaranča a černice si vás úplne podmaní.
Objavte svet rastlinnej kozmetiky a vyberajte kúzelné vianočné darčeky pre seba i svojich najbližších. Ceny produktov začínajú na 2,99 € a kúpite ich v kamenných predajniach i na www.yves-rocher.sk Všetky obaly sú recyklované a recyklovateľné.

Ilustračné foto
Zdroj: Yves Rocher
autor:  PR článok