×
#Krása

Krása podľa Emily in Paris: TENTO trik prezradila stylistka!

×
#Krása

Krása podľa Emily in Paris: TENTO trik prezradila stylistka!

31.1. 8:12 Ako to len tie Francúzky robia, že majú taký šmrnc, napriek tomu, že prílišná snaha na nich veľmi nie je vidieť? Pozrite sa s nami na beauty tajomstvá, ktoré si osvojila aj hlavná hrdinka mega úspešného seriálu.

Francúzky to majú asi v krvi. Normálne zakódované v DNA, zdedené po mamách a starých mamách. Ako to, že vyzerajú tak skvele, napriek tomu, že netrávia hodiny pred zrkadlom a nekontrolujú si každú jednu chybičku krásy? Je to ich spôsobom života? Alebo majú tajný recept na dokonalú vizáž?


Sérum plus mejkap

„Menej je viac,“ prezradila mejkap artistka Aurélie Payen, ktorá pracovala na produkcii seriálu. Podľa nej napríklad Francúzky nepoužívajú nánosy mejkapu, ale pleť len jemne „vylepšia“, no bez toho, aby kompletne zamaskovali pokožku. „Francúzske ženy rady ukazujú čo najprirodzenejšiu pleť. Na rozjasnenie partií, ktoré chcú zdôrazniť, používajú korektor. Aby zmiernili začervenanie alebo kruhy pod očami, zmiešajú kvapku tekutého mejkapu a séra a to si nanesú na tvár. Pleť je rozjasnená, svieža, pôsobí zdravo,“ vysvetľuje.

Emily in Paris
Zdroj: Netflix