×
#Krása

DOKONALÉ obočie ako Hailey Bieber? Vyskúšajte jej obľúbený GÉL, kúpite ho aj u nás!

18.1. 15:28 Modelka s dokonalou pleťou sa na sociálnych sieťach rada delí s fanúšikmi o svoje tipy na líčenie. Nedávno pridala rýchly tip na dokonalé obočie.

Krásna Hailey nepotrebuje nánosy mejkapu, ani extravagantné líčenie. Jej prioritou je bezchybná pleť, ktorú má naozaj ukážkovú. Svoje znalosti a skúsenosti s pleťovou starostlivosťou preniesla aj do vlastnej línie beauty produktov pod nažkou Rhode, ktorú na trh uviedla minulý rok. Produkty sa zameriavajú na posilnenie kožnej bariéry, čo je základom krásnej, zdravej a žiarivej pleti.

Super gél na obočie

Gél na obočie Kush Fiber Brow od Milk Makeup si obľúbila aj Hailey Bieber
Zdroj: Milk Makeup

Zdravá a pekná pleť si už nevyžaduje veľa líčidiel. V tomto smere je Hailey minimalistka, stačí lesk na pery, farba na líčka a upravené obočie. To si upravuje pomocou praktického gélu Kush Fiber Brow od americkej značky Milk Makeup. Super je, že gél kúpite aj u nás a máme ho vyskúšaný aj my v redakcii. Gél vytvára prirodzený efekt, dobre drží a má vegánske zloženie šetrné k pleti a netestované na zvieratách. Obsahuje výživný konopný olej a navyše je jemne tónovaný. Krásne tvaruje obočie a vytvára naozaj prirodzený efekt. VIAC FOTIEK HAILEY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!