Foto: InstagramKimKardashian
#Krása

4x letný účes v okamihu

Foto: InstagramKimKardashian
#Krása

4x letný účes v okamihu

22.7. 0:00 Úprava vlasov nebola nikdy taká jednoduchá! Parná žehlička SteamPod x Karl Lagerfeld od L´Oréal Professionnel sa stala tajnou zbraňou svetových kaderníkov a EVA vás s ňou naučí štyri trendy účesy ako stvorené na horúce leto.

Ilustračné foto
Zdroj: L´Oréal Professionnel

1. Glam vlny 

Vyskúšajte si look v štýle hollywoodskych hviezd. Glamour vlny sú poznávacím znamením krások z červených kobercov, sú štýlové a sexi. Na prvý pohľad to môže pôsobiť, že tento účes samé nezvládnete. Opak je pravdou! Budete mať profesionálneho pomocníka v podobe parnej žehličky L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0, ktorá vám prácu značne uľahčí. Jednotlivé časti vlasov si rozdeľte a prameň po prameni natáčajte na žehličku. Vždy sa snažte vlasy vytáčať smerom z tváre. Pozornosť venujte hlavne prednej ofinovej časti. Tú natočte, naopak, smerom dovnútra k tvári. Vlny nechajte vyschnúť a vyčešte kefou hneď niekoľko krát. Nemajte strach, že vám nevydržia a spadnú. Hlavnou prednosťou žehličky L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0 je totiž vysoký a plynulý prúd pary s neuveriteľnou účinnosťou 3,5 g vodnej pary za minútu. Má teda dostatočný výkon na to, aby vlasy vydržali v tvare, v akom potrebujete a navyše budú v lepšej kondícii než po použití klasickej žehličky. Kombinácia tlaku pary a Pro-Keratin technológie pomôže skrotiť aj krepaté a nepoddajné vlasy. Zanechá ich hodvábne lesklé, jemné a zároveň ich chráni pred teplom.

Jessica Alba
Zdroj: shutterstock

2. Glass hair

Ultra rovné, lesklé až zrkadlo pripomínajúce vlasy sú poznávacím znamením sestier Kardashianových. Doteraz ste museli stráviť pri jeho tvorbe v kúpeľni celé hodiny. Tomu je však koniec. Potrebovať budete len dva základné produkty. Žehličku L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0 a koncentrované uhladzujúce sérum SteamPod od L´Oréal Professionnel. To zabezpečí až 24-hodinovú ochranu proti krepateniu, podporí uhladenie a lesk vlasov. Navyše ho chráni proti lámavosti. Pre dokonalý výsledok vždy uchopte menší prameň vlasov a začnite u korienkov. Pomaličky posúvajte žehličku smerom ku končekom. Kým s klasickou žehličkou ste museli vlasmi prechádzať niekoľko krát, aby ste dosiahli efekt rovných vlasov, s touto žehličkou vám stačí len jediný ťah a vaše vlasy budú nádherne rovné a lesklé.

Ilustračné foto
Zdroj: Profimedia

3. Messy hair

 

Účes, ktorý preslávili hlavne modelky Victoria secret. Krásky akoby vstali práve z postele s jemne neupravenými vlnami. Ako docieliť tento ležérny look vďaka žehličke? Tenký prameň po prameni vkladajte medzi keramické žehliace plochy a omotajte okolo prístroja. Následne pomaličky otáčajte žehličkou smerom dole. Pre dosiahnutie prirodzenejších vĺn, skúste každý prameň natočiť odlišne. Raz do jednej strany, ďalší zase opačným smerom. Vlasy po vyžehlení nechajte uschnúť a prečešte. Vlny vytvárané žehličkou väčšinou laikov vystrašia. L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0 prácu aj úplnému začiatočníkovi uľahčí. Horná žehliaca plocha je totiž pohyblivá pre lepší kontakt s vlasmi. Vzhľadom k ultra-ergonomickému dizajnu je žehlička L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0 tenšia a ľahšia, čo zaručuje neobmedzené možnosti pri stylingu. Navyše vaše vlasy chráni pred teplotným šokom. Otvára kutikulu a hydratuje vlasové vlákno. Roztrapkané končeky zacelí a následne zabráni ich štiepeniu.

Ilustračné foto
Zdroj: L´Oréal Professionnel

4. Beach waves

 

Je jedno či máte dlhé, alebo polodlhé vlasy, beach waves sú ideálne pre každú z vás. Tento účes je veľmi svieži, ženský a veľmi sexi. Oddeľte široké pramene vlasov, žehličku položte ďalej od korienkov a raz ju otočte okolo vlastnej osi a stiahnite smerom dolu. Takto upravte celé vlasy. Potom ich prstami alebo riedkym hrebeňom vyčešte. Vďaka žehličke L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0 získajú vlasy ležérnu formu, no zároveň im dodá aj kompletnú starostlivosť ako na povrchu, tak vo vnútri vlasového vlákna. Para zabraňuje nadmernému vysušovaniu vlasov, šetrne narovná aj nepoddajné vlasy a zároveň je vďaka nej žehlička šetrná aj k jemným vlasom, ktoré sú náchylnejší na vysušenie. Teplotu si nastavíte v závislosti od typu vlasov: 140 °C pre veľmi scitlivené, krehké alebo lámavé vlasy, 180–200 °C pre prírodné, mierne scitlivené, farbené vlasy a 210 °C pre prírodné, silné veľmi odolné vlasy.

Ilustračné foto
Zdroj: Instagram, rfchagas
Ilustračné foto
Zdroj: L´Oréal Professionnel
autor:  Miroslava Danielová