Otvorte srdce láske!
Foto: Shutterstock
#Horoskop

Rok 2020 bude prelomový: 3 ZNAMENIA nájdu svoju životnú lásku! Ktoré to sú?

Otvorte srdce láske!
Foto: Shutterstock
#Horoskop

Rok 2020 bude prelomový: 3 ZNAMENIA nájdu svoju životnú lásku! Ktoré to sú?

15.12. 2019 6:37 Ste medzi 3 šťastlivcami?

Ak sa vám na Nový rok podarí pobozkať krásneho neznámeho, vezmite si jeho číslo. Inak by sa ľahko mohlo stať, že prepásnete svoju šancu na lásku.

Kozorožec
Niekedy na začiatku až v strede Decembra bude pre Kozorožca priaznivé rozpoloženie planét na začiatok nového vzťahu. Nie však hocijakého! Tento vzťah má predpoklad byť dlhodobý a plný romantiky; žiadny nezáväzný flirt! Keď sa vám v tomto čase podarí nájsť známosť, máte dobre našliapnuté, pretože rok 2020 bude v znamení vzťahov, ktoré pokojne môžu "skončiť" aj manželstvom. Odhoďte preto svoj povestný pesimizmus a otvorte srdce láske - rok 2020 jej bude plný.

Baran
Aj Barani v nasledujúcom roku pocítia akúsi túžbu viazať sa a budú preto podvedome vyhľadávať romantické situácie. Môže za to poloha Venuše a Saturnu, ktorých sila je nepopierateľná. Nebojte sa preto otvoriť sa aj menej známym osobám a pokojne ukážte, že ste zraniteľná, rovnako ako iné ženy. Práve toto môže by cesta k novej láske.

Kozorožec zažije najromantickejší rok v živote
Kozorožec zažije najromantickejší rok v živote
Zdroj: Shutterstock

Váhy
Venuša svojou silou ovplyvní aj Váhy, na ktoré Vianoce pôsobia tak trochu romanticky až nostalgicky. Zaseknú sa však ako vždy medzi túžbou po vážnom vzťahu a neschopnosti urobiť prvý krok. Mali by mať preto na mysli, že v nasledujúcom roku na nich čaká láska, preto sa treba prekonať, otvoriť srdce a mať čistú hlavu. Vyvýšte hľadanie vzťahu na prvý priečku svojich hodnôt - oplatí sa to.

autor:  Aneta Antolová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra