#Horoskop

Aj váš domov túži po oživení? Prebuďte svoju kreativitu a vytvorte si vlastnú domácu galériu!

#Horoskop

Aj váš domov túži po oživení? Prebuďte svoju kreativitu a vytvorte si vlastnú domácu galériu!

10.4. 2015 9:00 Už dlho túžite po malom oživení vášho príbytku? Máte doma voľnú stenu a lámete si hlavu nad tým, čo na ňu zavesiť? Alebo radi fotíte a hľadáte pre vaše fotografie to pravé miesto? V tom prípade, nech sa páči, nechajte sa inšpirovať!

Vytvorte si pomocou fotiek na stene vlastnú galériu a vdýchnite tak vášmu bývaniu pocit domova pri pohľade na tých najbližších. Nezáleží na tom, či bývate v malom bytíku alebo veľkom dome. Princíp pretvorenia obyčajného bývania na skutočný domov spočíva totiž v maličkostiach.

Jeden z najjednoduchších, no stopercentne účinných spôsobov akým vykúzlite tú pravú atmosféru, je práve umiestnenie fotografií. Určite i vám vyčaruje úsmev na  tvári veselá foto s najlepšou kamoškou, pohľad na vaše vyškerené ratolesti alebo čiernobiela rodinná fotografia z detstva. Veľmi populárna je momentálna tzv. fotostena, a teda fotky umiestnené do rôznych obrazcov na stene.

Takáto, vami vlastnoručne vytvorená minigaléria je vhodná do každej miestnosti. Umiestniť ju môžete nad pohovku vo vašej obývačke, do kuchyne, do pracovne priamo nad váš stôl, či na chodbu ponad schodište.

Existuje množstvo spôsobov ako zvečnené momenty zavesiť. Ak túžite po čistých, ničím nerušených líniách, zvoľte rámy jednej veľkosti i farby. V prípade, že chcete niečo viac osviežujúce, skúste kombinovať fotorámy rôznych veľkostí, farieb, ale i tvarov. Fantázii sa skutočne medze nekladú, a tak môžete siahnuť i po rôznych iných doplnkoch na stenu, ktoré zakomponujete pomedzi fotky. Vyberte si plagáty s obľúbenými citátmi, ozdobné predmety či zrkadlá.

Pre tie z vás, ktoré sme skutočne motivovali, pridáme ešte jednu radu. Dvakrát meraj a raz rež, platí aj v tomto prípade. A preto si pred zavesením fotiek vystrihnite makety rámov z papiera a skúšajte, kým nebudete s výsledkom úplne spokojné. 

Viac inšpirácií vám prinášame v GALÉRII!

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra