Pekné a štýlove!
Foto: Instagram
#Horoskop

Korkové nástenky sú OUT! Praktická mriežka zabezpečí poriadok na pracovnom stole

Pekné a štýlove!
Foto: Instagram
#Horoskop

Korkové nástenky sú OUT! Praktická mriežka zabezpečí poriadok na pracovnom stole

25.3. 2017 14:00 Urobte si vo svojich veciach poriadok a všetky dôležité informácie si zaveste na štýlovú mriežku s urban nádychom.

Už aj na Slovensku sa pomaly rozbieha trend home officov. Vytvorte si doma svoje kráľovstvo, svoj pracovný kútik, v ktorom bude mať všetko po ruke a na očiach, tak aby vás počas práce nič nevyrušovalo. 

Samozrejme táto dizajnová vychytávka sa hodí aj pre tie z vás, ktoré nepracujú z domu, ale chcú mať svoj počítačový kútik, kde môžu v pokoji a peknom prostredí vybavovať e-maily, rôzne papierovačky, korešpondenciu alebo len tak chatovať či skypovať s priateľmi. 

Všetky potrebné oznamy, papieriky alebo aj motivačné citátiky si môžete zavesiť na kovovú mriežku. Dôležité informácie tak budete mať po ruke a na rozdiel od korkovej nástenky je tento variant oveľa vzdušnejší a krajší.

Jednotlivé lístočky si na mriežku môžete pripnúť štipcami, kancelárskymi spinkami alebo klipsami. Mriežka je takisto perfektným riešením na zavesenie malých doplnkov či fotografií. My si ideme hneď niečo také zaobstarať!

Zdroj: Redakcia Eva
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra