ODD MOLLY kompletný outfit
ODD MOLLY kompletný outfit
Do aukcie venoval(a): www.VERMONT.sk
Originálna cena produktu: 773,70
Vydražená cena
166.00 EUR
Koniec aukcie: 12.06.2021 21:22
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: ODD MOLLY kompletný outfit
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Veľkosť: celý outfit doručíme dražiteľke v jej veľkosti ( v závislosti od skladových zásob)

 

Materiál: plavky polyamid a elastan, kaftan polyester, sukňa koža

 

Detail pre fajnšmekerky:

Anoooo, už je to tu, slnko, voda, kofola, opaľovací krém a bezstarostnosť- presne v tomto duchu pre vás vybrali Odd Molly outfit Lucid s Lukášom (a veru, na Luckinom sexi potetovanom tele to bola radosť fotiť!)  Takže si dražíte: plavky s totálne tropickým feelingom, parádny kaftan/kimono, v ktorom si pôjdete po drink a mäkkučkú áčkovú koženú sukňu, ktorá bude patriť medzi piliere vášho šatníka, lebo k takejto kvalitnej sukni si môžete skombinovať čokoľvek. Vermont, výhradný zástupca značky, vám všetko doručí vo vašej veľkosti a podľa potreby, ak by sa náhodou medzičasom niektoré kúsky vypredali. 

 

Stav: 100%. Veci  vám budú doručené priamo z e-shopu k vašim dverám. Mimochodom  za dopravu z www.vermont.sk nikdy neplatíte a aj vrátenie či výmena tovaru sú vždy zadarmo!

 

Do aukcie venoval

logo verm black 360x202px

www.VERMONT.sk

Top mejkap artistka na Slovensku Lucid Sládečková sa pre vás obliekla od hlavy po päty do nespútanej boho značky Odd Molly.  Outfit, v ktorom sme ju nafotili, spolu s ňou vybral a skombinoval náš fotograf Lukáš Kimlička. Odd Molly butik nájdete v Auparku v Bratislave a vždy je plný farieb, vzorov, kvalitných prírodných materiálov a esenciánej ženskosti.  Kliknite si aj na e-shop a pozrite si krásne kúsky online.