PATRIZIA PEPE ruksak
PATRIZIA PEPE ruksak
Do aukcie venoval(a): ANSWEAR.SK
Originálna cena produktu: 289,9
Vydražená cena
164.00 EUR
Koniec aukcie: 07.06.2021 20:57
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: PATRIZIA PEPE ruksak
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna

 

Veľkosť: 30 x 27 x 10 cm

 

Materiál:  koža

 

Detail pre fajnšmekerky:

Taký dobrý ruksak, že až! To je naša definícia rozkošného ruksačiku od obľúbenej talianskej Patrizie Pepe. Značku  založili v roku 1993 skutočná Patricia Bambi (kreatívna riaditeľka) a Claudia Orrea (generálna riaditeľka) vo Florencii. Hmmm, takže kto je potom Pepe?:-) Každopádne odkedy sa Patrizia objavila sa aj medzi prémiovými značkami Answear.sk, tak sme si povedali, že ju musíte mať aj vy. Pretože keď módu tvoria ženy pre ženy, je to vidieť, aj cítiť a tento ruksak budete zbožňovať!

 

Stav: 100%. Nový kus priamo z e-shopu.

 

Do aukcie venoval:

Answear sk Logotype Black no background

ANSWEAR.SK

Môžete byť v pohodlí obývačky, kancelárie alebo len tak relaxovať v príjemnej kaviarni. Z každého miesta však môžete nakupovať, a dopriať si práve ten fashion kúsok či doplnok, ktorý frčí svetom instagramu. Módny e-shop ANSWEAR.sk, je nakupovanie bez obmedzení, kde na vás čaká 90 000 produktov a viac ako 350 najmódnejších značiek sveta vrátane  prémiových kolekcií od Red Valentino, Twinset, Patrizia Pepe, DKNY, Kenzo nebo Pinko. Doručenie je obvykle do 24 hodin až k vašim dverám! Ak prípadne neviete, čo s čím správne kombinovať, módny gigant Answear.sk spolupracuje so štylistami, blogermi a módnymi odborníkmi, a vám tak poskytuje nevyčerpateľné množstvo inšpirácií pri vytváraní aj vašich vlastných štýlov. Stiahnite si appku a je to!