TWINSET opasok
TWINSET opasok
Do aukcie venoval(a): ANSWEAR.SK
Originálna cena produktu: 119,90
Vydražená cena
41.00 EUR
Koniec aukcie: 02.06.2021 20:07
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: TWINSET opasok
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna + zlato

 

Veľkosť: UNI

 

Materiál:  koža + kov

 

Detail pre fajnšmekerky:

Evičky dobre poznajú TWINSET, luxusnú taliansku značku Simony Barbieri. Objavila sa aj medzi prémiovými značkami Answear.sk a tak sme si povedali, že šmrncovný detail, ako je tento opasok, ocení v šatníku každá žena. Čierna koža s krokodílou textúrou a zlaté logo je tu pre tie z vás, ktoré si chcú v našom projekte vydražiť aspoň malý doplnok. Toto je on!

 

Stav: 100%. Nový kus priamo z e-shopu

 

Do aukcie venoval:

Answear sk Logotype Black no background

ANSWEAR.SK

Môžete byť v pohodlí obývačky, kancelárie alebo len tak relaxovať v príjemnej kaviarni. Z každého miesta však môžete nakupovať, a dopriať si práve ten fashion kúsok či doplnok, ktorý frčí svetom instagramu. Módny e-shop ANSWEAR.sk, je nakupovanie bez obmedzení, kde na vás čaká 90 000 produktov a viac ako 350 najmódnejších značiek sveta vrátane  prémiových kolekcií od Red Valentino, Twinset, Patrizia Pepe, DKNY, Kenzo nebo Pinko. Doručenie je obvykle do 24 hodin až k vašim dverám! Ak prípadne neviete, čo s čím správne kombinovať, módny gigant Answear.sk spolupracuje so štylistami, blogermi a módnymi odborníkmi, a vám tak poskytuje nevyčerpateľné množstvo inšpirácií pri vytváraní aj vašich vlastných štýlov. Stiahnite si appku a je to!