KARL LAGERFELD kompletný outfit
KARL LAGERFELD kompletný outfit
Do aukcie venoval(a): www.VERMONT.sk
Originálna cena produktu: 957,50
Vydražená cena
451.00 EUR
Koniec aukcie: 04.06.2021 21:30
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: KARL LAGERFELD kompletný outfit
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Veľkosť: celý outfit doručíme dražiteľke v jej veľkosti ( v závislosti od skladových zásob)

 

Materiál: mikina bavlna, rifle bavlna + elastan, tenisky, kabelka a obal koža

 

Reálna cena:  kompletný styling má hodnotu 957,50 €

 

Detail pre fajnšmekerky:

Lukáš s Evelyn vyberali tento outfit na každodenné nosenie, aby ste ho naozaj vynosili nielen raz za rok, na príležitosť, ale aby obsahoval perfektné multifunkčné kúsky. Takže si dražíte: skvelú mäkkučkú mikinu (keď Eva uvidela ružovú, bolo rozhodnuté), sivé džínsy, jednoduché kvalitné tenisky, ikonickú kabelku v sviežej mentolovej farbičke a samozrejme – obal na telefón. Vermont, výhradný zástupca značky, vám všetko doručí vo vašej veľkosti a podľa potreby, aby napríklad obal sedel s vašim modelom telefónu.

 

Stav: 100%. Veci  vám budú doručené priamo z e-shopu k vašim dverám. Mimochodom  za dopravu z www.vermont.sk nikdy neplatíte a aj vrátenie či výmena tovaru sú vždy zadarmo!

 

Do aukcie venoval:

logo verm black 360x202px

www.VERMONT.sk

Naša kamarátka a bývalá ambasádorka Eva Charity Bazaaru Evelyn sa pre vás obliekla od hlavy po päty do značky KARL LAGERFELD.  Outfit, v ktorom sme ju nafotili, spolu s ňou vybral a skombinoval náš fotograf Lukáš Kimlička. KARL je legenda, vždy originálna, ľahko výstredná a nápaditá. Také je jeho oblečenie a aj jeho predajne, v ktorých budete mať luxusný pocit. Kliknite na e-shop a pozrite si krásne kúsky online.