FURLA kabelka
FURLA kabelka
Do aukcie venoval(a): ANSWEAR.SK
Originálna cena produktu: 409,90
Vydražená cena
274.00 EUR
Koniec aukcie: 13.06.2021 21:55
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: FURLA kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: krémová, hnedá, sivohnedá

 

Rozmery: 23 x 19 x 6 cm 

 

Materiál:  koža

Detail pre fajnšmekerky:

Furla je talianska legenda od roku 1927 a my ich kabelky naozaj milujeme. Pretože sú kvalitné zábavné, stále iné, z perfektnej kože a vypracované s dôrazom na detail. Tento model Miss Mimi má sofistikované farby mliečnej kávy a úplne nás uchvátil. Nová kolekcia Furla je skrátka TOP!

 

Stav: 100%. Nová zabalená kráska priamo z e-shopu.

 

Do aukcie venoval:

Answear sk Logotype Black no background

ANSWEAR.SK

Môžete byť v pohodlí obývačky, kancelárie alebo len tak relaxovať v príjemnej kaviarni. Z každého miesta však môžete nakupovať, a dopriať si práve ten fashion kúsok či doplnok, ktorý frčí svetom instagramu. Módny e-shop ANSWEAR.sk, je nakupovanie bez obmedzení, kde na vás čaká 90 000 produktov a viac ako 350 najmódnejších značiek sveta vrátane  prémiových kolekcií od Red Valentino, Twinset, Patrizia Pepe, DKNY, Kenzo nebo Pinko. Doručenie je obvykle do 24 hodin až k vašim dverám! Ak prípadne neviete, čo s čím správne kombinovať, módny gigant Answear.sk spolupracuje so štylistami, blogermi a módnymi odborníkmi, a vám tak poskytuje nevyčerpateľné množstvo inšpirácií pri vytváraní aj vašich vlastných štýlov. Stiahnite si appku a je to!