GANT kompletný outfit
GANT kompletný outfit
Do aukcie venoval(a): GANT
Originálna cena produktu: 1 164,50
Vydražená cena
671.00 EUR
Koniec aukcie: 27.05.2021 20:50
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GANT kompletný outfit
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Veľkosť: celý outfit doručíme dražiteľke v jej veľkosti ( v závislosti od skladových zásob)

 

Materiál: oblek: ľan, blúzka: bavlna + hodváb, tenisky: textil + koža, kabelka: koža

 

Reálna cena:  kompletný styling má hodnotu 1164,50 €

 

Detail pre fajnšmekerky:

Ak si vydražíte tento outfit, máte po starosti. Dokonalá kombinácia na akýkoľvek deň, absolútne univerzálne kúsky, ktoré vynosíte aj so svojimi obľúbenými tričkami, blúzkami, tielkami... Základ šatníka, tento ľanový pásikavý oblek je maximálne štýlový, zároveň ležérny. Uvoľnený strih saka + 7/8-minové širšie nohavice. Aj o desať rokov bude rovnako akutálny. Nádherná tropická košeľa! Minimalistická čierna crossbody kabelka, ktorú už nikdy neodložíte. A tieto tenisky- takisto univerzálne, príjemné, super trendy. Komplet "kapsula" do šatníka každej, aj najnáročnejšej ženy.

 

Stav: 100%. Veci  vám budú doručené priamo z e-shopu k vašim dverám. Mimochodom  za dopravu z www.gant.sk nikdy neplatíte a aj vrátenie či výmena tovaru sú vždy zadarmo!

 

Do aukcie venoval

logo verm black 360x202px

www.GANT.sk

Multifunkčná speváčka a herečka, mamina Nela Pocisková je už dhšie tvárou našej obľúbenej značky GANT. A teda ne-nor-máln-ne jej to pristane! Outfit, v ktorom sme Nelu nafotili, spolu s ňou vybral a skombinoval náš fotograf Lukáš Kimlička. Nadčasová špičkovo kvalitná americká značka má zaslúžené miesto na výslné módy a my veľmi rady chodíme do ich predajní, lebo sú iné a máme v nich luxusný pocit. Kliknite na ich e-shop a pozrite si krásne kúsky online, vrátane kolekcie Gant Home, detských, aj mužských vecí.