Hermès kabelka Evelyne
Watchlist
Hermès kabelka Evelyne
Do aukcie venoval(a): Zuzana Plačková
Originálna cena produktu: 2 850
Aktuálna cena
1,999.00 EUR
Koniec aukcie: 15.06.2021 22:22
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Hermès kabelka Evelyne
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: oranžovo ružová

 

Rozmery: PM, teda 29 x 28 x 9 cm

 

Materiál: koža Epsom

 

Detail pre fajnšmekerky:

Je to presne 43 rokov odkedy sa šéfka jazdeckého oddelenia kultovej značky, pani Evelyne Bertrand, rozhodla vytvoriť túto tašku, určenú pre nosenie rôznych pomôcok k jazdeniu. Preto je aj perforovaná, aby v nej kefy a špongie cestou vyschli! Nooo, ale ako to v móde chodí, všetko dopadlo inak, a z kabelky Evelyne sa stala ikona – zďaleka nielen pre koniarky:-) Všetci ju chceme, lebo je športovo elegantná, klasická, a nenáročná na údržbu. Mimochodom to písmeno H tvorí vždy 63 dierok! A pozor, k tejto kráske neopísateľnej farby, pridávame aj nádhernú bandanu, originálnu šatku, ktorá ma sama o sebe hodnotu niekoľkých stoviek!

 

Stav: 100%. Čisto nová, bez krabice, dustbagu. Zaručujeme sa za originalitu.

 

Do aukcie venovala:

zuz

Zuzana Plačková

Absolútna kráľovná slovenského Instagramu a influencerka, ktorá je nositeľkou tohto titulu plným právom. Milovníčka toho najfajnovejšieho z najfajnovejšieho nám s veľkým srdcom ponúkla do dražby práve túto ultra luxusnú kabelku. Ďakujeme.