RED VALENTINO tenisky
RED VALENTINO tenisky
Do aukcie venoval(a): ANSWEAR.SK
Originálna cena produktu: 409,9
Vydražená cena
220.00 EUR
Koniec aukcie: 23.05.2021 20:25
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: RED VALENTINO tenisky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: biela + bordová

 

Veľkosť: 38

 

Materiál:  koža

 

Detail pre fajnšmekerky:

Red Valentino je veľký Valentino pre fresh generáciu: také sú aj tieto tenisky. Milujeme ich od prvého momentu! Pevné ale mäkké s jemnou platformou - takže vás pekne zvýšia:-) Moderné nekonvenčné modely Red Valentino sú pre nás, ktoré milujeme originalitu, máme v sebe kopec energie a zároveň sme náročné, takže vieme oceniť výnimočnú kvalitu.

 

Stav: 100%. Nové zabalené priamo z e-shopu.

 

Do aukcie venoval:

Answear sk Logotype Black no background

Môžete byť v pohodlí obývačky, kancelárie alebo len tak relaxovať v príjemnej kaviarni. Z každého miesta však môžete nakupovať, a dopriať si práve ten fashion kúsok či doplnok, ktorý frčí svetom instagramu. Módny e-shop ANSWEAR.sk, je nakupovanie bez obmedzení, kde na vás čaká 90 000 produktov a viac ako 350 najmódnejších značiek sveta vrátane  prémiových kolekcií od Red Valentino, Twinset, Patrizia Pepe, DKNY, Kenzo nebo Pinko. Doručenie je obvykle do 24 hodin až k vašim dverám! Ak prípadne neviete, čo s čím správne kombinovať, módny gigant Answear.sk spolupracuje so štylistami, blogermi a módnymi odborníkmi, a vám tak poskytuje nevyčerpateľné množstvo inšpirácií pri vytváraní aj vašich vlastných štýlov. Stiahnite si appku a je to!