Mega balíček kozmetiky
Mega balíček kozmetiky
Do aukcie venoval(a): Dellux
Originálna cena produktu: 530
Vydražená cena
177.00 EUR
Koniec aukcie: 14.01.2021 20:27
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Mega balíček kozmetiky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Komplet výbava pre náročnú EVU

 

 

Detail pre fajnšmekerky:

Všetko, čo jedna žena potrebuje, obsahuje tento nadupaný balíček plný perfektných kozmetických vychytávok. Poďme si ich predstaviť:

Pre dokonalú tvár: Shiseido Lipliner InkDUO, overený geniálny produkt na pery, je to ako rúž, balzam a pastelka v jednom – v najkrajšej farbe. Shiseido Synchro Skin tekutý mejkap,- verte nám, lepší ste ešte nemali a Shiseido Synchro Skin púder – dokonalý hodvábny finiš, nepohne s ním maz, teplota ani vlhkosť a má ľahučkú hydratačnú textúru.

Pre dokonale žiarivú pokožku: Shiseido White Lucent nočná maska – k nej toľko, že je to ZÁZRAK. Večer nanesiete a ráno sa zobudíte s krásnou pleťou. Plus ikonický slávny The original 8 hour cream od Elizabeth Arden, ktorý nechýba vo výbave žiadneho celebritného vizážistu. Na zimu ako stvorený! A aby vás skoré leto nezaskočilo, Shiseido mini beauty kit s pílingom na telo, krémom na celulitídu a po opaľovaní.

Pre dokonalú vôňu: Dva parfumové bestsellery: ženská nádherná Elie Saab Le parfum essentiel, EDP 50 ml a ľahší Issey Miyake Nectar EdP – IGO, čo znamená jedinečný dvojdielny flakón s objemom 20 a 80 ml.

 

 

Stav: 100%. Nové produkty sa už tešia do vašej kúpeľne. Všetky sú v plnej veľkosti, okrem mini beauty kit, kde majú produkty 30 ml.

 

Do aukcie venoval:

dellux

 

Dellux

Distrubútor a dovozca kuxusných kozmetických značiek Sensai, Shiseido, Elie Saab, Dolce & Gabbana a ďalších svetpvých značiek.