COLBERT MD balíček kozmetiky
COLBERT MD balíček kozmetiky
Do aukcie venoval(a): Wise solutions
Originálna cena produktu: 600
Vydražená cena
444.00 EUR
Koniec aukcie: 13.12.2020 20:29
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: COLBERT MD balíček kozmetiky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Veľkosť: Mega vianočný balíček so štyrmi top produktami (plné veľkosti) + darček 10 ks Facial Disks

 

Materiál: patentovaná QuSomeTM technológia na udržiavanie aktivity a sily účinných zložiek, ktorá vyživuje práve časti dermy, kde sa uskutočňuje bunková obnova.

 

Detail pre fajnšmekerky:

Hollywoodske beauty tajomstvo č. 1, kozmetika Dr. Davida Colberta po prvýkrát v našej dražbe! Jedinečné ošetrenie Dr. Colberta nazvané Triad Facial je jeden z najefektívnejších spôsobov starostlivosti o pleť o čom svedčí aj množstvo náročných klientov a uznávaných celebrít, ktoré sú verné jeho produktom. Replikovaním  postupov ošetrenia Triad Facial vyvinul Dr. Colbert vyživujúcu a obnovujúcu radu Colbert MD: Stimulate The Serum hĺbkovo stimuluje tvorbu kolagénu, Nutrify & Protect Day Cream, extra vyživujúci denný krém, Illumino Face Oil, ktorý milujú Naomi Watts, Angelina Jolie či Adriana Lima, Uplift Eye Serum na opuchy očného okolia a tmavé kruhy a geniálne disky na tvár, ktoré vám na počkanie rozžiaria pleť.

 

Stav: 100% nové produkty z eshopu v Christmas boxe.

 

Do aukcie venovala:

logo colbertmd 1

Wise solutions

Distribučná spoločnosť výhradne zastupujúca americkú značku ColbertMD a New York Dermatology Group v Centrálnej Európe.