GUCCI kabelka
GUCCI kabelka
Do aukcie venoval(a): Martina Šebová
Originálna cena produktu: 1 550
Vydražená cena
430.00 EUR
Koniec aukcie: 10.12.2020 20:13
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: oranžová

 

Rozmery:  27 x 20 x 9 cm s nastaviteľným a odnímateľným ramenným popruhom pre rôzne možnosti nosenia.

 

Materiál: teľacia koža

 

Detaily pre fajnšmekerky

Minimalistická oranžová Gucci Bamboo je veľký tromf našej aukcie! Ak nemáte rady veľké okázalé logá, ale skôr striedmu logomániu, toto je kúsok pre vás. Nádherná farba, ktorá rozžiari aj ten najšedivejší deň a prekvapenie sa skrýva vo vnútri, na rozkošnej kockovanej podšívke! Kožená horná rukoväť s bambusovými detailami na uzávere chlopne - Bamboo’s vždy boli súčasťou histórie Gucciho, ktorá existuje už viac ako šesťdesiat rokov a tak je bambusový uzáver tak trochu klasikou. Kabelka Gucci Bamboo Daily Leather Top Handle Bag je dokonalá na každodenné nosenie.

 

Stav produktu:

85% Jediné známky nosenia sú zľahka okolo zapínania na bambusový uzáver, ale inak dokonalá a krásna!

 

Do aukcie venovala:

sebova

Martina Šebová

Supervízorka printového portfólia v našom vydavateľstve News and Media holding, žena ktorá pracuje, cvičí, robí triatlon a nikdy sa nezastaví. Je dušou nášho projektu, mnoho krásnych vecí v Eva Charity Bazaar sa tu ocitlo práve vďaka nej.