VALENTINO šaty
VALENTINO šaty
Do aukcie venoval(a): Denisa Danišová
Originálna cena produktu: 2 500
Vydražená cena
485.00 EUR
Koniec aukcie: 15.12.2020 21:30
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: VALENTINO šaty
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: béžová/nude

 

Veľkosť: S

 

Materiál: 90 % vlna /virgin wool/, 10% kašmír

 

Detail pre fajnšmekerky:

Mať tak jedny šaty od Valentina... vravíme si mnohé. A mohli by to byť práve takéto, namiesto róby, šaty, ktoré dýchajú luxusom a pritom sú vhodné na akýkoľvek deň. Vďaka vypracovaniu a materiálu sa budete cítiť ako v bavlnke, jemná vlna a kašmír hladkajú pokožku:-) Budeme závidieť tej dražiteľke, ktorá sa zmestí do útleho S-ka, pretože tieto šatičky patri podľa nás k highlightom tejto dražby.

 

Stav: 99%. Nové šaty, iba skladované.

 

Do aukcie venovala:

deniska

Denisa Danišová

Hlavný zmysel tohto života je pomáhať iným ľuďom. A pokiaľ im nemôžete pomôcť, aspoň im neubližujte – povedal Dalajláma. Som vďačná, že som bola oslovená do tohto projektu a mojim darom mohla pomôcť ženám, ktoré to práve najviac v živote potrebujú. Každá z nás sa občas ocitne v neľahkom období a preto netreba zabudnúť, že aj malým činom môžeme prispieť k zlepšeniu života niekoho iného.