DIOR kabelka Diorissimo
DIOR kabelka Diorissimo
Do aukcie venoval(a): Denisa Danišová
Originálna cena produktu: 3 800
Vydražená cena
1,750.00 EUR
Koniec aukcie: 15.12.2020 20:39
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: DIOR kabelka Diorissimo
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: púdrová ružová/nude, vnútro fialové

 

Rozmery: 33x23x12 cm

 

Materiál: jemná teľacia koža

 

Detail pre fajnšmekerky:

Išli sme z nej do kolien! Nadčasová ikona, Dior Diorissimo po prvýkrát v našej dražbe a hneď vo vzácnom nude prevedení, čiže klasika, ktorá očarí každú ženu. Je to kabelka, ktorá pokojne môže byť kabelkou vášho života, ku ktorej už nepotrebujete nič iné, pretože tento model to povie za vás. Vynosíte ju vždy a všade, vďaka jej veľkosti a farbe a páči sa nám viac ako legendy Lady Dior, či Diorama. Diorissimo bola oficiálne predstavená na jar / leto 2012 a okamžite vyletela medzi kabelkové hviezdy. Ako Monsieur Dior raz  poznamenal, - elegancia spočíva v jednoduchosti a táto taška je toho dôkazom.

 

Stav: 90%. Na pohľad ako nová, žiadna chybička krásy, absolútne dokonalý vzhľad.

 

Do aukcie venovala:

deniska

 

Denisa Danišová

Hlavný zmysel tohto života je pomáhať iným ľuďom. A pokiaľ im nemôžete pomôcť, aspoň im neubližujte – povedal Dalajláma. Som vďačná, že som bola oslovená do tohto projektu a mojim darom mohla pomôcť ženám, ktoré to práve najviac v živote potrebujú. Každá z nás sa občas ocitne v neľahkom období a preto netreba zabudnúť, že aj malým činom môžeme prispieť k zlepšeniu života niekoho iného.