VALENTINO kabelka
VALENTINO kabelka
Do aukcie venoval(a): Anonymná darkyňa
Originálna cena produktu: 1 300
Vydražená cena
413.00 EUR
Koniec aukcie: 15.12.2020 20:14
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: VALENTINO kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: smaragdová tmavo zelená

 

Rozmery: 38 x 31 x 11 cm

 

Materiál: najjemnejšia teľacia koža

 

Detail pre fajnšmekerky:

Ďalšia ikona v našej dražbe, Valentino Flower Bag. Model sa volá Petale Rose dome a jej unikátny dizajn ružových lupeňov v tomto mega luxusnom prevedení ju doslova odsúdil na úspech. Tento konkrétny model v hlbokej zelenej farbe vyšiel v roku 2010 a jeho veľkosť aj usporiadanie je perfektné pre každú praktickú ženu. Všetko do nej zmestíte, môžete ju nosiť v ruke, aj na pleci a krásne drží tvar. Plus je z takej mäkkučkej kože, že neodoláte neustálemu hladkaniu:-) Ešte jeden dôvod prečo prihodiť: Valentinov Flower bag sa práve vracia medzi top trendy reedíciou tejto ikonickej línie!

 

Stav: 90%. Kabelka vzatá párkrát, predošlá majiteľka si ju evidentne šetrila a pekne sa o ňu starala. Fantastická kondícia, ešte dlho bude krásna.

 

Do aukcie venovala:

anonymna darkyna obrazok 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Anonymná darkyňa

Vďaka, milé čitateľky, fashionistky, dámy, ktoré fandíte nášmu projektu. Vaša veľkorysosť nám prináša do dražby skutočné vychytávky!