Robotický vysávač Roomba s9 + a mop Braava m6
Robotický vysávač Roomba s9 + a mop Braava m6
Do aukcie venoval(a): Dominika Cibulková
Originálna cena produktu: 2 100
Vydražená cena
1,501.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2020 21:22
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Robotický vysávač Roomba s9 + a mop Braava m6
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna, zlatá a biela

 

Rozmery: akurát

 

Materiál: najpokročilejšie technológie zabalené v špičkovom dizajne

 

Detail pre fajnšmekerky:

Najlepší robotický vysávač na svete Roomba® s9+ je plný prevratných technológií a prináša už teraz budúcnosť upratovania. Čistí hlboko v kútoch a pozdĺž stien, mapuje domácnosť a sám sa vyprázdni. Má až 40-krát vyšší výkon vysávania pre doteraz najdôkladnejšie vysávanie, vďaka inteligentnému mapovaniu Imprint sa naučí pôdorys domácnosti a určí najlepší spôsob čistenia. Vysáva až 120 minút a pokiaľ je to potrebné, automaticky sa vyprázdni, dobije a pokračuje. Zázrak! Je to doteraz najšikovnejší a najvýkonnejší robotický vysávač. Pokročilý robotický mop Braava jet® je ako čerešnička na torte, lebo po tom, ako vám Roomba pekne povysáva, Braava sa postará o čisté a svieže podlahy v celom byte, či dome, úplne bez námahy. Zvládne akékoľvek pevné podlahy, lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu. Doslova na jeden ťuk,stačí keď si stiahnete aplikáciu iRobot HOME a cez smartfón si nastavíte všetko. Kým prídete domov, všetko bude hotové. Vydražte si najlepšieho pomocníka akého ste kedy mali – myslíme si, že toto DUO má väčšiu hodnotu ako Chanelka v dobrom stave:-)

 

Stav: 100%. Roboty vám prídu zabalené v orginálnych krabiciach a podpísané Dominikou.

 

Do aukcie venovala:

thumbnail IMG 0429

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Cibulková

Naša najlepšia tenistka a veľkorysá ambasádorka Eva Charity Bazaar. Domča je aj maniačka na čistotu, astmatička a silná alergička, takže čistota je pre ňu naozaj pol života. Preto venovala do dražby toto DUO - robot, ktorý povysáva a mopovač, ktorý dotiahne upratovanie do dokonalosti.